Primiera Division w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj w hiszpańskiej Primiera Division zostanie rozegranych pięć spotkań. Czego ciekawego możemy się w nich spodziewać, i jak prezentują się one wszystkie pod względem zakładów bukmacherskich?

Żadne z poniższych spotkań nie będzie transmitowane w telewizji. Jest to spowodowane końcem rundy zasadniczej w Ekstraklasie. A szkoda, bo kilka pojedynków zapowiada się naprawdę ciekawie. Prezentujemy je wszystkie wraz z godziną rozpoczęcia widowiska, oraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia w nich, jakie można znaleźć w serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. W dzisiejszy wieczór zagrają więc ze sobą:

Eibar – Sevilla (godzina 20:00)

zwycięstwo Eibar: 4,95______________remis: 3,75______________zwycięstwo Sevilli: 1,65

Real Madryt – Almeria (20:00)

zwycięstwo Realu Madryt: 1,06__________remis: 9,25__________zwycięstwo Almerii: 21,00

Celta Vigo – Malaga (20:00)

zwycięstwo Celty Vigo: 1,70____________remis: 3,70____________zwycięstwo Malagi: 4,75

Elche – Deportivo la Coruna (22:00)

zwycięstwo Elche: 2,30________remis: 3,10________zwycięstwo Deportivo la Coruna: 3,15

Villareal – Atletico Madryt (22:00)

zwycięstwo Villarealu: 3,40________remis: 3,15________zwycięstwo Atletico Madryt: 2,10

Najciekawiej zapowiada się ostatni wieczorny pojedynek, czyli mecz Villarealu z Atletico Madryt. Żółte Łodzie Podwodne są ostatnio nieco pod formą, ale to wcale nie oznacza, że stali się nagle niegroźną drużyną. Wręcz przeciwnie, i Atletico odczuje to pewnie na własnej skórze. Ciekawie powinno być również w Vigo, gdzie Celta zmierzy się z Malagą. Faworytem do zwycięstwa w tym meczu są gospodarze ale szczerze powiedziawszy- żaden rezultat nie będzie tu niespodzianką. Więc co też umieszą na swoich kuponach nasi typerzy?

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów hiszpańskiej Primiera Divsion. Atrakcyjną ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze można już znaleźć w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *