Poniedziałkowe spotkania Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

W lany Poniedziałek w polskiej Ekstraklasie czekają nas trzy mecze. Dla których drużyn dzisiejszy dzień okaże się naprawdę lanym?

Na pierwszy ogień idzie więc rywalizacja Korony Kielce z Górnikiem Łęczna. Sporym atutem gości będzie absencja w tym meczu lidera Korony- Pawła Golańskiego. Zawodnik ten musi pauzować za kartki. Ze statystyk, które mówią o tym, że Łęcznianie w tym sezonie na wyjazdach zdobyli zaledwie siedem bramek- jasno wynika, że Korona nie powinna się zbytnio obawiać tego zespołu. Jednak również Korona nie grzeszy w tym sezonie skutecznością na własnym boisku. Więc może spokojny remis? Początek meczu: Korona Kielce – Górnik Łęczna, o godzinie 13:00. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,35_______remis: 3,05_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,15

Już o godzinie 15:30 zapraszamy na Wielkie Derby Śląska, czyli mecz: Górnik Zabrze – Ruch Chorzów. Wiadomo, że w takim spotkaniu gra się na 200%. Bukmacherzy w roli faworyta do zwycięstwa widzą dziś ekipę Górnika, ale tak naprawdę każdy rezultat jest tu możliwy, i dlatego właśnie warto typować ten mecz! Jedno jest pewne- na pewno nie będziemy się przy nim nudzić! Górnik będzie chciał przełamać swój impas ośmiu spotkań bez wygranej u siebie, a w ostatnich dwóch meczach z Ruchem strzelał co najmniej dwie bramki. Również goście prezentują niezłą formę strzelecką. W swoich ośmiu ostatnich meczach w Ekstraklasie przynajmniej raz pokonywali bramkarzy rywali. A więc Derby Śląska pełną gębą! Spotkanie Górnika z Ruchem będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,25______remis: 3,05______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,35

Również w Canal+ Sport odbędzie się mecz: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków. Goście będą musieli radzić sobie w tym pojedynku bez Dariusza Dudki, a wiadomo, że jeśli z żelaznej jedenastki Białej Gwiazdy wypadnie jakiś  zawodnik, to zaczynają się kłopoty w grze. Ten fakt w jeszcze większym stopniu stawia Żubry w roli faworyta. Jeśli dodamy do tego, że Wisła w ostatnim czasie radzi sobie naprawdę kiepsko na wyjazdach, a nader wszystko, że nie Jaga nie przegrała już z nią od sześciu spotkań, to pokazuje to czarno na białym kto będzie miał dziś większe szanse na zwycięstwo. A jak uważają nasi szacowni typerzy? Początek rywalizacji Jagi z Wisłą o godzinie 18:00.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,45_____remis: 3,05_____zwycięstwo Wisły Kraków: 3,25

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Oferta bukmacherska Totolotka S.A. czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *