Poniedziałkowe ostatki w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

W poniedziałek na europejskiej arenie piłkarskiej w najsilniejszych ligach mimo, iż czekają nas tylko dwa mecze, na żadnym z nich nie powinno być nudno! Co też więc takiego ciekawego dzisiaj nas czeka?

Pierwszym pojedynkiem, który dla Was mamy- są derby Walencji, czyli pojedynek Valencii CF z Levante. Rozpocznie się on o godzinie 20:30, i będzie transmitowany w Canal+ Family. Obie ekipy walczą o jak najwyższe miejsce w Primiera Diviosn. Dla Levante- jak najwyższe- oznacza miejsce nad kreską, i uniknięcie spadku. Na razie ono  jest właśnie pod kreską, gdyż na wskutek wygranej Amerii, drużyna znalazła się na miejscu spadkowym. W derbach z Valencią bardzo ciężko będzie im zdobyć chociaż jeden punkcik. Przypomnijmy, że gospodarze są po dwóch remisach z rzędu. Uzyskali je jednak z mocnymi rywalami- Athletic Bilbao i Villarealem. Kolejna strata punktów dla drużyny walczącej o trzecie miejsce w lidze była by nie do wybaczenia. I będąc obiektywnym- mało jest przesłanek, mówiących o tym, że mógłby się jej dziś przydarzyć trzeci remis, nie mówiąc już o porażce.

Zwycięstwo Valencii: 1,40____________remis: 4,35____________zwycięstwo Levante: 7,25

W drugim dzisiejszym spotkaniu Liverpool zagra z Newcastle. The Reds również nie mogą już tracić punktów, jeśli chcą się liczyć w wyścigu choćby po miejsce gwarantujące udział w Lidze Europt. O ile dwie ostatnie porażki (z Manchesterem United i z Arsenalem) można jeszcze jakoś wytłumaczyć, o tyle strata punktów z starciu z nienajsilniejszym przecież Newcastle, była by już rzeczą nie do wybaczenia. W podobnym tonie myślą eksperci bukmacherscy, stawiając Liverpool w roli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa z tym pojedynku. Zadanie wydaje się tym prostsze, że zawodnicy trenera Rogersa z pewnością będą chcieli się teraz zrehabilitować za dwie wspomniane porażki. Przy wykazaniu odpowiedniego zaangażowania jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania! Na spotaknie: Liverpool – Newcastle, zapraszamy do Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Liverpoolu: 1,41__________remis: 4,40__________zwycięstwo Newcastle: 7,20

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań piłkarskich rozgrywanych w poniedziałek. Pełna oferta kursowa Totolotka S.A. na ten dzień jest już dostępna na naszej stronie internetowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *