Polska T-Mobile Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich!

Doczekaliśmy się wznowienia rozgrywek polskiej Ekstraklasy. Zobaczcie więc komu przyjdzie się z sobą zmierzyć w Wielką Sobotę, i co do powiedzenia na temat tych spotkań mają eksperci Totolotka S.A.

Pierwszy mecz, a jest nim spotkanie Cracovii z Lechią Gdańsk rozpocznie się już o godzinie 13:00. Będzie ono transmitowane w N-Sport+, oraz w Canal+ Family. Gospodarze wystąpią w tym meczu bez Bartosza Kapustki, który pauzuje za kartki. To spore osłabienie drużyny Pasów. Patrząc na to, że Lechia w rundzie wiosennej poczyna sobie naprawdę dobrze, to właśnie goście są faworytem dzisiejszego meczu. Dzieje się tak pomimo faktu, że Cracovia u siebie gra ostatnio całkiem nieźle. Całkiem nieźle, co nie znaczy tak dobrze jak Lechiści. Ale jeśli ma się w swoim składzie czterech reprezentantów Polski, to nie może być inaczej. Klub z Krakowa o takim kapitale osobowym w swojej drużynie może tylko pomarzyć.

zwycięstwo Cracovii: 2,90__________remis: 3,05__________zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,50

Początek drugiego meczu o godzinie 15:30. Mowa oczywiście o pojedynku Śląska Wrocław z Podbeskidziem. Gospodarze jako jedyna drużyna w Ekstraklasie pozostają bez wygranej na wiosnę. To naprawdę zatrważające, zwarzywszy na ich dokonania na jesieni. Wciąż co prawda są zespołem, który stracił najmniej bramek u siebie, ale jeśli będzie grał nadal tak kiepsko, i ta statystyka może wkrótce pójść w niepamięć. Czy Śląsk przełamie się, i odniesie w końcu ekstraklasowe zwycięstwo? Drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała na pewno nie pozwoli mu na to tak łatwo. Na transmisję z Wrocławia zapraszamy również do N-Sport+ i Canal+ Family.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,88_remis: 3,25_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 4,30

Już o 18:00 będziemy w Bełchatowie, gdzie GKS zagra z Lechem Poznań. Kolejorz jest świeżo po kompromitacji w Pucharze Polski ze Stargardem Szczecińskim. Wszyscy liczą, że wyzwoli się teraz u nich sportowa złość, która popchnie ich do zwycięstwa. Chociaż w drugiej strony, czy to możliwe, jeśli zespół na dwanaście potyczek wyjazdowych w tym sezonie potrafi zwyciężyć w zaledwie dwóch z nich. Z drugiej strony Bełchatowianie już dawno przestali być rewelacją ligi, a na wiosnę prezentują się słabo. Co na to Maciej  Skorza i jego team? Czy tym razem będzie potrafił odpowiednio zmotywować ich do zwycięstwa? Transmisja meczu: GKS Bełchatów – Lech Poznań, w Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS Bełchatów: 3,60_______remis: 3,05_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,15

Na tym samym kanale czeka nas rywalizacja Legii Warszawa z Piastem Gliwice. Rozpocznie się ona o godzinie 20:30.Wydaje się, że nic nie może odebrać w tym meczu zwycięstwa gospodarzom. Nie może być inaczej, jeśli w każdym z dotychczasowych pojedynków w Warszawie, Piast nigdy nie wygrał meczu i wracał do domu z  bagażem co najmniej trzech bramek po stronie strat. W dotychczasowych czterech takich meczach z Legią na Łazienkowskiej klub z Gliwic  stracił aż trzynaście bramek. Czy teraz będzie podobnie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,40_______remis: 4,30_______zwycięstwo Piasta Gliwice: 8,00

Typujemy rozstrzygnięcia polskiej Ekstraklasy razem z Totolotkiem S.A. Naszą aktualną ofertę bukmacherską na ten dzień można znaleźć już u nas w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *