Polska Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich

W polskiej T-Mobile Ekstraklasie dziś trzy mecze. Początek pierwszego z nich już o godzinie 13:00. Wtedy to zmierzą się z sobą Piast Gliwice z Podbeskidziem Bielsko-Biała. A kto jeszcze ze sobą zagra, i co na temat dzisiejszych spotkań mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A?

Historia spotkań Piasta z Podbeskidziem jest naprawdę bardzo bogata. Gospodarze z żadnym innym klubem nie rozegrali tylu spotkań w ostatnim czasie co właśnie z Góralami. Zwykle wychodzili z nich zwycięsko. Zdobywali też sporo bramek, dlatego według bukmacherów są faworytem do zwycięstwa. Nie można jednak zapomnieć, że to Podbeskidzie walczy o grupę mistrzowską. Piast natomiast do końca sezonu będzie się był zaledwie o utrzymanie. W zespole gości nie będą mogli wystąpić Deja i Stano, co na pewno wyraźnie odbije się na grze Podbeskidzia, gdyż to kluczowi zawodnicy tej drużyny. Mecz: Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek, jak już wcześniej napisaliśmy- o godzinie 13:00.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,45__remis: 3,00__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 3,00

Następnie zapraszamy Was na pojedynek Lechii Gdańsk z Górnikiem Łęczna. Jego początek o godzinie 15:30. Lechia cały czas walczy o grupę mistrzowską. Było już bardzo dobrze, ale porażki w wyjazdowych meczach ze Śląskiem, a zwłaszcza z Cracovią wyraźnie osłabiły morale zespołu. Teraz ma być znacznie lepiej, gdyż Górnik Łęczna nie należy do ligowych mocarzy. Dzisiejsi goście dodatkowo naprawdę niespecjalnie radzą sobie na wyjazdach. Dlatego, jeśli Lechia zagra na odpowiednim poziomie koncentracji, a u siebie do tej pory na wiosnę zawsze tak było, to na koniec tego pojedynku trzy punkty powinny zostać na Pomorzu. Mecz w Gdańsku będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,85_______remis: 3,30_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 4,40

I na dobry koniec dnia mecz Wisły Kraków z Koroną Kielce. Będzie on również transmitowany w Canal+ Sport. Korona, to jedno z oczarowań piłkarskiej wiosny w Ekstraklasie. Scyzoryki nie doznały porażki w 2015 roku, i zrobią dziś wszystko, by taki stan rzeczy się utrzymał. Wisła za Moskala też prezentuje się dosyć przyzwoicie. Co prawda bez fajerwerków, ale jednak ciuła punkciki i dosyć pewnym krokiem zmierza do grupy mistrzowskiej na koniec sezonu. W zespole gości nie zagra jeden z ich liderów- Jacek Kiełb, i będzie to naprawdę poważne osłabienie. Natomiast lider Wisły, który wykreował się niedawno, a więc Wilde-Donald Guerrier nie musi pauzować za karki, jest w pełni sił, i znów zechce się pokazać z jak najlepszej strony. Kto więc zwycięży w tym meczu? Spotkanie w Krakowie będzie transmitowane w TV od godziny 18:00.

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,10_______remis: 3,15_______zwycięstwo Korony Kielce: 3,60

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów niedzielnych spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Nasza kompletna oferta kursowa na te rozgrywki jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Można ją znaleźć w tym miejscu!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *