Piłkarski poniedziałek w zakładach bukmacherskich!

Dziś dokończenie rozgrywek ligowych w Europie. W najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną więc rozegrane dwa mecze. Kto z kim zagra, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych spotkaniach pod kątem zakładów bukmacherskich?

Obywa pojedynki rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszy z nich, to mecz hiszpańskiej Primiera Division: Elche – Real Sociedad. Będzie on transmitowany w Canal+ Sport. Według ekspertów bukmacherskich- minimalnym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy. Minimalnym, co nie znaczy, że zespół naszego Przemka Tytonia musi zdobyć tu dziś jakiekolwiek punkty. Real Sociedad mimo słabej pozycji w lidze, na pewno nie jest złym zespołem. Jego siła ofensywna prezentuje się naprawdę okazale. Wygląda więc na to, że nasz bramkarz będzie miał znów pełne ręce roboty. Do utrzymania Elche w lidze tylko jeden krok, więc gospodarze na pewno też nie zrezygnują ze zwycięstwa, dzięki czemu dziś wieczorem mamy pełne prawo oczekiwać naprawdę interesującego pojedynku!

zwycięstwo Elche: 2,50__________remis: 3,10__________zwycięstwo Realu Sociedad: 2,75

W drugim dzisiejszym meczu Fiorentina zmierzy się z Hellas Veroną. Zapowiada się z pozoru na łatwe zwycięstwo drużyny gospodarzy. Viola walczy przecież o jak najwyższą pozycję w Serie A, a szczytem marzeń Verony jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Włoszech. A, że na chwile obecną można powiedzieć, że ten cel został już osiągnięty, to nie pewnie nie będzie jej zależało dziś zbytnio na zwycięstwie. A więc pewna wygrana Fiorentiny? Zupełnie niewykluczone. Zespół u siebie prezentuje się naprawdę bardzo przyzwoicie. Nie prezentuje może jakieś wybitnej formy, ale nie przegrywa. Zwycięstwa przeplata remisami. Za to Verona na wyjazdach to jeden z gorszych zespołów we włoskiej lidze. A więc przy odpowiednim zaangażowaniu w grę wygrana powinna paść dziś łupem Fiorentiny!

zwycięstwo Fiorentiny: 1,50_________remis: 4,00_________zwycięstwo Hellas Verony: 6,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Aktualna oferta kursowa na ten dzień jest już dla Państwa dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *