Piłkarski piątek w zakładach bukmacherskich

Po emocjach związanych z rozgrywaniem spotkań eliminacji Mistrzostw Europy wracają najlepsze ligi europejskie. Dziś jeszcze dość niemrawo, bo tylko dwa mecze. Kto więc z kim zagra w piątkowy wieczór, i czego możemy się spodziewać w tych spotkaniach jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Ekipa AS Monaco słabo rozpoczęła sezon Ligue 1. Z biegiem sezonu drużyna zaczęła się jednak rozkręcać, i rozkręciła na tyle, że ustanowiła rekord sezonu jeśli chodzi o ilość spotkań i minut bez straty bramkowej. Obecny dorobek Monaco straconych bramek (21 w 29 meczach) także musi budzić szacunek rywali. Piłkarze St.Etienne nie mają już takich zawrotnych statystyk, ale w dalszym ciągu są drugim klubem w lidze, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, więc na pewno  będą w tym spotkaniu groźni. Czy groźni na tyle, by zdołali strzelić bramkę i urwać jakieś punkty ekipie z Księstwa? Przekonamy się o tym już wieczorem. Początek meczu: AS Monaco – St.Etienne, o godzinie 20:30. Spotkanie to będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo AS Monaco: 2,00__________remis: 3,10__________zwycięstwo St.Etienne: 4,30

W piątek wieczorem zapraszamy też do hiszpańskiej Primiera Division na pojedynek Eibaru  z Rayo Vallecano.Według bukmacherów jest to mecz bez zdecydowanego czy choćby minimalnego faworyta do zwycięstwa. Według nich rezultat tego meczu będzie oscylował wokół remisu, ale z drugiej strony należy zwrócić uwagę na to, że tylko trzy mecze Eibaru u siebie i zaledwie jeden  Rayo na wyjeździe kończył się remisem. Wątpliwe więc, by akurat taki rezultat miał się przydarzyć. A jakiego zdania są typerzy Totolotka? Może jednak dla nich remis jest najodpowiedniejszym rezultatem w tym meczu? Eibar rozpocznie swoją rywalizację z Rayo Vallecano o godzinie 20:45.

zwycięstwo Eibar: 2,60__________remis: 3,15__________zwycięstwo Rayo Vallecano: 2,65

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań piątkowych meczów piłkarskich. Można to zrobić już teraz. Naszą aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie piątkowe pojedynki można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *