Piłkarski piątek w Totolotku

Dziś w najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną rozegrane trzy mecze. Jak prezentują się one pod względem bukmacherskim?

O godzinie 20:30 zapraszamy na mecz francuskiej Ligue 1: Olympique Marsylia – Lorient. Jeśli gospodarze myślą jeszcze w ogóle o występach w Lidze Europy (o Champions League trzeba już raczej zapomnieć) muszą koniecznie pokonać dzisiejszego rywala. Nie powinno to być szczególnie trudne zadanie. Marsylczycy są w sporym dołku ale to wszakże goście okupują dolne rejony tabeli, prezentując się przy tym na wyjazdach naprawdę kiepsko. Marsylia również nie olśniewa formą, jednak pewna wygrana z dzisiejszymi przeciwnikami wydaje się zadaniem jak najbardziej będącym w ich zasięgu. W przeciwnym razie gospodarze mogą wypaść nawet z pierwszej piątki, a na jej miejsce już czyhają drużyny takie jak Montpellier czy Bordeaux.

zwycięstwo Olympique Marsylii: 1,35________remis: 4,70________zwycięstwo Lorient: 7,25

Teraz zajmijmy się niemiecką Bundesligą i pojedynkiem: Mainz – Schalke. Będzie on transmitowany w Eurosporcie 2. Jego początek zaplanowano również na godzinę 20:30. W normalnych okolicznościach zdecydowanym faworytem do zwycięstwa byłaby drużyna Schalke. Okoliczności są jednak takie, że zespół trenera Robero Di Matteo nie potrafi wygrać spotkania od siódmego marca 2015, prezentując przy tym naprawdę kiepską grę, dlatego otwiera się tu szansa przez zespołem Mainz. Gospodarze nie grają jakoś olśniewająco, prezentują się jednak na pewno lepiej od swoich ligowych przeciwników. A może to właśnie Schalke zechce przełamać dziś swój kryzys? Jeśli tak, to szykuje się nam naprawdę ciekawy pojedynek! Typuj go w Totolotku już teraz!

zwycięstwo Mainz: 2,35_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Schalke: 2,90

I jeszcze Hiszpania i mecz Cordoby z Athletic Bilabo. Gospodarze pewnym krokiem zmierzają do Segunda Division. Na sześć kolejek przez końcem Cordoba jest murowanym kandydatem do spadku. Natomiast forma Athleticu pozwala tej drużynie jeszcze marzyć o wyższym miejscu niż teraz zajmują, ale jeśli miało by tak być, to koniecznie trzeba wygrywać spotkania z takimi ousaiderami jak Cordoba. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek spotkania: Cordoba – Athletic Bilbao, zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Cordoby: 3,95_________remis: 3,30_________zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,90

Zaprawszy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań piątkowych meczów piłkarskich. Atrakcyjna oferta kursowa Totolotka S.A. na wszystkie dzisiejsze spotkania jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *