Niedzielne spotkania Ekstraklasy!

Polska T-Mobile Ekstraklasa zaprasza dziś na dwa spotkania piłkarskie. Komu więc przyjdzie zmierzyć się z sobą w niedzielę, i czego możemy się spodziewać w tych pojedynkach w kontekście zakładów bukmacherskich?

I tak o godzinie 15:30 zapraszamy na mecz: GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz. Goście to zdecydowanie najlepszy zespół rundy wiosennej. To już nie Smuda czyni cuda, a zatrudniony już jakiś czas temu w Bydgoszczy Mariusz Rumak. W takiej formie Zawisza biła by się o puchary, a nie tkwiła przez cały czas na ostatnim miejscu w Ekstraklasie. Jeśli więc chodzi o formę, to właśnie GKS w obecnej, to jeden z głównych faworytów do opuszczenia szeregów ekstraklasowej rzeczywistości. W Bełchatowie naprawdę źle się dzieje. Na początku sezonu nikt w klubie nie dopuszczał do siebie wizji spadku, teraz stała się on bardzo realną ewentualnością. Jeśli Bełchatowianie zaraz nie wezmą się w garść, to mogą się obudzić z ręką w nocniku. GKS jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pojedynku, jednak mamy jednak co do tego naprawdę spore wątpliwości. Mecz w Bełchatowie będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,45_____remis: 3,05_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,95

Na tym samym programie, z tym, że już o godzinie 18:00 odbędzie się mecz Lecha Poznań z Koroną Kielce. Kolejorz poczuł krew. Jeśli uda się wygrać, zrówna się punktami z Legią Warszawa w ligowej tabeli. Czy ten czynnik nie będzie jednak dla nich paraliżujący? Lech udowodnił już nie raz, że z presją potrafi sobie poradzić tak średnio. Tym bardziej, że Korona prezentuje się na wiosnę naprawdę bardzo dobrze. To jedyna obok Zawiszy- niepokonana drużyna na wiosnę, która dodatkowo w trzech ostatnich swoich meczach wyjazdowych potrafiła aplikować swoim rywalom (i to nie byle jakim, bo między innymi Jagielloni) po co najmniej dwie bramki. Z drugiej strony Lech w tym sezonie ma najmniejszą ilość straconych bramek w lidze, a u siebie nie przegrał już od jedenastu spotkań. Ponadto zespół Macieja Skorzy pokonywał Koronę w siedmiu ostatnich ekstraklasowych meczach, kiedy przyszło razem rywalizować tym zespołom. Nie dziwi więc stawianie gości w roli zdecydowanych faworytów do wygranej. A jak sądzą nasi typerzy?

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,45_______remis: 4,20_______zwycięstwo Korony Kielce: 6,20

Typujemy wyniki spotkań polskiej Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A. Nasza aktualna oferta bukmacherska na wszystkie wspomniane niedzielne pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *