Mecz: Górnik Zabrze – GKS Bełchatów, w zakładach bukmacherskich!

Dwudziestą ósmą kolejkę zmagań w polskiej Ekstraklasie kończy pojedynek Górnika Zabrze z GKS-em Bełchatów. Czego możemy spodziewać się w tym spotkaniu, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Spotkanie w Zabrzu rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w N-Sport+ i Canal+ Family. Faworytem meczu są oczywiście Górnicy, jednak czy o zespole, który nie potrafi wygrać na własnym stadionie od ponad pół roku można powiedzieć, że jest faworytem? Z drugiej jednak strony GKS Bełchatów notuje teraz równie kiepski okres, i wydaje się, że lepszej okazji na odniesienie zwycięstwa w tym sezonie Ekstraklasy już nie będzie. Tym bardziej jeśli tabela ma zostać podzielona na dwie grupy, a Górnik miałby się jednak znaleźć w grupie Mistrzowskiej, to nie będzie już gościł u siebie zespołów pokroju GKS Bełchatów, a Lecha Poznań, czy też Wisłę Kraków. Ale żeby znaleźć się w tej górnej połówce tabeli trzeba zacząć wygrywać, gdyż kilku punktów na razie jednak brakuje. Czy spotkaniem ze słabym Bełchatowem, Górnicy powrócą w końcu na ścieżkę zwycięstw? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,10______remis: 3,25______zwycięstwo GKS Bełchatów: 3,45

Typujemy Ekstraklasę wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Naszą ofertę kursową na dzisiejszy mecz Górnika Zabrze z GKS Bełchatów, można znaleźć już teraz w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *