Mecz: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała, w zakładach bukmacherskich!

Dziś w polskiej T-Mobile Ekstraklasie tylko jedno spotkanie- Górnik Łęczna podejmuje drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jak przedstawia się ten pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Mimo niedawnej porażki gospodarzy dzisiejszego meczu w meczu u siebie z Górnikiem Zabrze, w dalszym ciągu można zaryzykować stwierdzenie, że w Łęcznej stoi dziś największa i najlepiej strzeżona twierdza, jeśli chodzi o boiska Ekstraklasy. I nawet fakt, że Górale to jedna z lepszych drużyn, jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, nie może zepsuć tej opinii. Ty bardziej, że przyjdzie im dzisiaj zagrać bez Tomasza Sokołowskiego, który musi pauzować za karki. Dla obu drużyn to naprawdę ważny pojedynek w kontekście ich gry w grupie mistrzowskiej. Na chwilę obecną bliżej tego celu jest Podbeskidzie, ale tak naprawdę wszystko to w każdej  chwili może się zmienić. Nie zmienia się za to fakt, że faworytem pojedynku jest Górnik Łęczna. Czy gospodarze będą potrafili odnieść dziś zwycięstwo? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Mecz Górnika Łęczna z Podbeskidziem będzie można zobaczyć w N-Sport+ oraz w Canal+ Family.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,35__remis: 3,10__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 3,10

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań polskiej Ekstraklasy. Pełna oferta kursowa na najbliższe spotkania jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Można już znaleźć ją w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *