Liga Mistrzów w Totolotku!

W Champions League dziś rewanżowe mecze ćwierćfinałowe. Zarówno w pierwszym jak i w drugim pojedynku powinno być naprawdę ciekawie!

Szczególnie interesująco zapowiada się starcie Bayernu Monachium z FC Porto. Bawarczycy są o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów. Wynik 3:1 daje Porto naprawdę sporą zaliczkę przed rewanżem. Jeśli Bayern nie zagra swojej najlepszej piłki, a bez Robbena czy Riberego, a wiadomo jak wiele traci bez tych dwóch graczy. Właśnie absencja tych zawodników uznawana przez wszystkich jest jako główna przyczyna porażki z Porto w pierwszym meczu. Bawarczycy udowadniali nie raz, że nie mają problemu ze skuteczną grą również w innym niż ich optymalne zestawienie, ale w tym meczu jednak mieli. Rewanż z Porto jest sporą szansą dla Roberta Lewandowskiego. Jeśli Lewy wprowadzi Bayern do półfinału Champions League, już na zawsze ucichną słowa krytyków, kwestionujące jego przydatność dla Bayernu. Tylko czy naprawdę mocne Porto na to pozwoli, i będzie przyglądać się bezczynnie ewentualnym popisom polaka? Mecz Bayernu z Porto będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,37_______remis: 4,80_______zwyciętwo FC Porto: 7,50

W drugim dzisiejszym meczu Barcelona zmierzy się z PSG. Po pierwszym pojedynku między tymi drużynami już jakby wszystko jasne. To oczywiste, że Paryżanie nie złożą broni, i chociaż deklarują inaczej, to jednak prawda jest taka, że żaden zespół po porażce w pierwszym meczu u siebie z Barceloną 1:3, nie może powiedzieć, że jedzie na Camp Nou po awans. PSG nie należy w tym względzie do wyjątków. Jedyne co pozostało gościom, to w godny sposób pożegnać się z tym rozgrywkami. To, że czeka nas naprawdę bardzo dobre widowisko- nie mamy co do tego wątpliwości. Bardzo wątpliwym jest natomiast, że PSG wyeliminuje ciągle wielką Barcelonę. To po prostu nie ma prawa się zdarzyć. A jak sądzą nasi typerzy? Na spotkanie w Barcelonie zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,45____________remis: 4,30____________zwycięstwo PSG: 6,60

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. Nasza oferta bukmacherska na te rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *