Grany poniedziałek w ligach europejskich!

Dzisiaj na europejskiej arenie piłkarskiej w najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną rozegrane dwa spotkania. Jak prezentują się one w kontekście zakładów bukmacherskich?

O godzinie 21:00 zapraszamy więc Was na spotkanie angielskiej Premier League: Crystal Palace – Manchester City. Będzie ono transmitowane w Canal+ Family. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem do wygranej w tym meczu jest zespół Manuela Pellegriniego. The Citizens nie prezentują co prawda wybornej formy, ale w dalszym ciągu to wielkie City, z wieloma wyrazistymi postaciami w pierwszym składzie a także na ławce rezerwowych. Crystal Palace o takim komforcie w swoich seregach mogą tylko pomarzyć. No i przede wszystkim- Manchester City spadł na czwarte miejsce w Premier League, i teraz musi gonić rywali. Goście na pewno są podrażnieni, i za wszelką cenę będą chcieli odnieść dziś zwycięstwo.

zwycięstwo Crystal Palace: 4,95______remis: 3,80______zwycięstwo Manchesteru City: 1,62

Gra Espanyolu Barcelona z sezonu na sezon wygląda tak samo. Tak samo, czyli strasznie nudno. Zespół ciuła jednak punkty, a więc jak widać, to też metoda. Obecny ich stan pozwala na spokojne utrzymanie w Primiera Divsion. Tego samego nie można powiedzieć o drużynie Elche. Zespół naszego Przemka Tytonia przez cały czas walczy zaciekle o ligowy byt. Na razie goście są minimalnie nad kreską, ale każda strata punktów może spowodować, że zrobi się dla nich bardzo gorąco. Jak będzie więc dziś? Czy Elche zdobędzie choćby punkcik, przybliżający ich do pozostania w Ekstraklasie Hiszpanii? Początek meczu: Espanyol Barcelona – Elche, o godzinie 20:45.

zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 1,60________remis: 3,60________zwycięstwo Elche: 5,75

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań rezultatów piłkarskich rozgrywanych w poniedziałek. Zakładów można już dokonywać w serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *