Grany piątek w najsilniejszych ligach europejskich!

Dziś w najsilniejszych ligach starego Kontynentu zostaną rozegrane trzy mecze. Komu przyjdzie się w nich z sobą zmierzyć, i co na temat tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

I tak o godzinie 20:30, rozpocznie się mecz: Nantes – Olympique Marsylia. O Marsylczykach ciężko jest powiedzieć cokolwiek, gdyż styl dzisiejszych gości jest naprawdę trudny do zdefiniowania. Klub znajduje się co prawda ciągle w czubie tabeli Ligue 1, ale jest to bardzo złudne. Jeśli Marsylia dziś nie wygra, z noga nie powinie się ich sąsiadom z tabeli, może się okazać, że w konsekwencji zespół Marcelo Bielsy może się znaleźć nawet poza europejskimi pucharami. To dla takiego klubu jak Marsylia było by ogromną tragedią, do której po raz drugi z rzędu na pewno nie można dopuścić. A Nantes wydaje się zespołem jak najbadziej do pokonania. Czy rzeczywiście tak będzie? Transmisję meczu Nantes z Marsylią będzie można zobaczyć w N-Sport+

zwycięstwo Nantes: 3,70________remis: 3,20________zwycięstwo Olympique Marsylii: 2,05

O tej samej godzinie co we Francji, a więc również o 20:30, początek spotkania niemieckiej Bundesligi: Eintrachtu Frankfurt – Borussi Moenchenglatbach. Goście są w ogronym gazie, co udowodnili pokonując niedawno wielki Bayern, i to na ich stadionie w Monachium. Eintracht odwrotnie- przegrywa mecz za meczem. Całe szczęście, że ma już zapewnione niemal pewne utrzymanie, bo inaczej było by w tym klubie naprawdę gorąco. Tak czy inaczej według ekspertów bukmacherskich, faworytem do zwycięstwa w tym meczu są goście i przy wykazaniu przez Borussię Moenchenglatbach odpowiedniego zaangażowania w grę, zwycięstwo powinno stać się łupem. Czy właśnie tak będzie? Spotkanie we Frankfurcie będzie transmitowane w Eurosport 2.

zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt: 3,55_remis: 3,30_zwycięstwo Borussi Moenchenglatbach: 2,05

I jeszcze hiszpańska Primiera Division i pojedynek Levante z Espanyolem Barcelona. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:45. Papużki prezentują się ostatnio naprawdę bardzo dobrze. Zespół nie ma już co prawda szans na europejskie puchary, ale jeśli już do końca będzie prezentował taka formę jak obecnie, może się znaleźć w górnej połówce tabeli. Na razie jest na jak najlepszej drodze do realizacji tego celu. Levante odwrotnie, ich celem jest utrzymanie, i na chwilę obecną sytuacja w dolnych rejonach tabeli nie układa zbytnio po ich myśli. Panuje tam ogromny ścisk. Gospodarzom koniecznie potrzeba punktów. Czy będą je potrafili wywalczyć w domowym meczu z Espanyolem?

zwycięstwo Levante: 2,65_______remis: 3,00_______zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 2,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania wyników piątkowych spotkań. Można to zrobić już teraz na naszej stronie internetowej! Sprawdź sam! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *