Euroliga w Totolotku!

Zapraszamy do typowania rezultatów spotkań koszykarskiej Euroligi. Jak sytuacja w tych rozgrywkach ma się we czwartek, i czego ciekawego możemy się spodziewać w dzisiejszych pojedynkach?

I tak pierwsze dzisiejsze spotkanie, a więc mecz: Efes Pilsen Stambuł – Real Madryt, rozpocznie się o godzinie 19:00. Faworytem do wygranej w tym starciu jest zespół gości i nic w tym dziwnego. Real prowadzi w rywalizacji do trzech zwycięstw 2:1. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatnim meczu na własnej hali, to właśnie Turcy odnieśli zwycięstwo. Efes jest dalej pod ścianą, i ten fakt może bardzo paraliżować, ale udowodnił już nie raz, że gdzie jak gdzie, ale w spotkaniach u siebie jest w stanie zwyciężać, nawet w spotkaniach z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami, a zespół Królewskich z całą pewnością do takich się zaliczaja. Szykuje się nam zatem dzisiaj naprawdę bardzo ciekawa rywalizacja. Jaki będzie jej finał? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Efes Pilsen Stambuł: 2,55_____remis: 12,50_____zwycięstwo Realu Madryt: 1,60

Również Olympiakos jeszcze nie zginął. W ostatnim meczu Grecy rozegrali z Barceloną naprawdę popisowy mecz, zwłaszcza w IV kwarcie, gdzie niemal nie pozwolili jej zdobyć punktów z gry. Jeśli Olympiakos zagra dziś podobnie, zwycięstwo będzie ich. Trenerzy Regal Barcelony przeanalizowali jednak błędy zespołu, i tym razem postarają się już do nich nie dopuścić. Wygląda więc na to, że w Turcji szykuje się dziś prawdziwa wojna na noże! Kto okaże się w niej lepszy? Jesteśmy ciekawi opinii naszych typerów, i tego jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swoich dzisiejszych kuponach w naszym serwisie! Początek rywalizacji Olimpiakosu Pireus z Barceloną zaplanowano na godzinę 21:00.

zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 1,80___remis: 12,00___zwycięstwo Regal Barcelony: 2,15

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania Euroligi. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na dzisiejsze spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *