Euroliga w Totolotku!

Totolotek zaprasza na czwartkowe spotkania euroligowe. Czeka nas dziś pięć pojedynków, z których co najmniej kilka zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak przedstawiają się one w oczach naszych ekspertów?

I tak czeka nas dziś pięć spotkań. Przedstawiamy Wam je wszystkie wraz z godziną rozpoczęcia meczu, oraz wartościami kursowymi na poszczególne rozstrzygnięcia w nich, jakie można znaleźć w serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. W czwartkowy wieczór zmierzą się więc ze sobą:

Nizhny Novgorod – Malaga (godzina 19:00)

zwycięstwo Nizhny Novgorod: 1,55________remis: 13,00________zwycięstwo Malagi: 2,75

Maccabi Tel Aviv – Galatasaray SK (20:05)

zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 1,07_____remis: 19,00_____zwycięstwo Galatasaray SK: 8,15

Regal Barcelona – Real Madryt (20:45)

zwycięstwo Regal Barcelona: 1,70______remis: 12,50______zwycięstwo Realu Madryt: 2,30

Panathinaikos Ateny – Alba Berlin (20:45)

zwycięstwo Panathinaikosu Ateny: 1,22_____remis: 17,00_____zwycięstwo Alby Berlin: 4,30

Labor Kutxa – Fenerbahce Ulker (21:00)

zwycięstwo Laboru Kutxa: 2,45_____remis: 12,50_____zwycięstwo Fenerbahce Ulker: 1,60

Barcelona zagra z Realem Madryt o pierwsze miejsce w grupie. Na razie zajmują je Królewscy, ale w przypadku porażki, zrobi się dla nich naprawdę gorąco. To spotkanie będzie transmitowane w Canal+ Sport. Ciekawie zapowiadają się także mecze Panathinaikos Ateny z Albą Berlin, oraz Labor Kutxa z Fenerbahce Ulker. Zespoły z Niemiec i Hiszpanii balansują na krawędzi. Do szczęścia, czyli do awansu z grupy potrzeba im naprawdę niewiele ale w dalszym ciągu muszą się bardzo pilnować. Czy będą dziś potrafiły coś ugrać w starciach z bardziej renomowanymi drużynami?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań koszykarskiej Euroligi. Ofertę kursową na dzisiejsze mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *