Czwartkowe mecze ligi hiszpańskiej!

W czwartek zostanie dokończona trzydziesta kolejka hiszpańskiej Primiera Division. Kto z kim więc zagra i jak prezentują się te spotkania pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak w najciekawszym meczu Athletic Bilbao zagra z Valencią. Ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00, i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Według ekspertów Totolotka, jest to spotkanie bez większego faworyta, które będzie oscylowało wokół remisu. Z tej dwójki zespołów, to jednak Valencia o coś walczy. O coś, czyli o trzecie miejsce w Primiera Division, dające prawo gry w Lidze Mistrzów bez eliminacji. Baskom z Bilbao natomiast nie grozi już ani spadek ani puchary. Valencia na pewno zaprezentuje tu więc większą ambicję i wolę walki. Argumentem przemawiającym na korzyść gości będzie też fakt, że Athletic to jeden z gorszych zespołów w lidze, jeśli chodzi o grę u siebie, a Valencia jeden z lepszych, jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Czy będzie to miało decydujący wpływ na wynik tego niewątpliwie interesującego spotkania? Przekonamy się niebawem!

zwycięstwo Athletic Bilbao: 2,45_________remis: 3,15_________zwycięstwo Valencii: 2,80

Już o 22:00 Elche zagra z Getafe. Więcej szans na wygraną przyznaje się drużynie naszego Przemka Tytonia. Lecz nawet on nie wygra tego meczu sam, może co najwyżej go zremisować. A jeśli chodzi o siłę ofensywną Elche, prezentuje się ona w tym sezonie naprawdę bardzo słabo. O Getafe można powiedzieć niewiele więcej dobrego, jednak poszczególni gracze tej drużyny przejawiają na pewno większą jakość piłkarską niż ich dzisiejsi przeciwnicy. Spotkanie na remis: Niewykluczone, jednak remis nikogo (a już na pewno nie gospodarzy) tu raczej nie zadowoli. Nie spodziewamy się tutaj porywającego widowiska, jednak i takie warto typować w Totolotku!

zwycięstwo Elche: 2,25______________remis: 3,00______________zwycięstwo Getafe: 3,30

Również o godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie: Villareal – Espanyol Barcelona. Żółte Łodzie Podwodne mają szczęście, że przychodzi im rywalizować z tym gorszym klubem z Barcelony. Jeśli mierzyli by się z FC Barceloną, to zwarzywszy nawet na fakt, że potrafią z nimi grać- nie mieli by zapewne większych szans. A tak zespół jest zdecydowanym faworytem pojedynku z Espanyolem Barcelona, i przy odrobinie wysiłku stać go z całą pewnością na zwycięstwo, które przybliży ich do występu z Europie.

zwycięstwo Villarealu: 1,50______remis: 3,90______zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 6,50

Typujemy ligę hiszpańską wspólnie z Totolotkiem! Naszą kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie czwartkowe mecze możemy już znaleźć na naszej stronie internetowej w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *