Wtorek z Ligą Mistrzów

Totolotek S.A. zaprasza do typowania wtorkowych spotkań rewanżowych 1/8 Champions League. Zapowiadają się one wyjątkowo ciekawie. Czego możemy się w nich spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Atletico Madryt nieoczekiwanie przegrało swój pierwszy mecz z Bayerem. Szanse awansu rozkładają się teraz mniej więcej pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Gospodarzom przyznaje się za to więcej szans na zwycięstwo. Jedna bramka Aptekarzy poważnie utrudni im życie. Czy drużyna trenera Diego Simeone znów zademonstruje wielką determinację i ogromną wolę walki? Nikt nie wątpi, że Los Colchoneros są w stanie rozprawić się z Bayerem i awansować do ćwierćfinału Champions League. Tylko czy Niemcy im na to pozwolą aż tak łatwo? A gospodarze sprawiają wrażenie już nieco zmęczonych i odczuwających trudy sezonu, a tak naprawdę kilku sezonów, od kiedy przejął ich Simeone. Choroba Atletico nazywa się- wąska kadra. Jak więc będzie dziś w starciu z silnym przecież Bayerem Leverkusen? Pojedynek w Madrycie będzie można obejrzeć w N-Sport+.

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,70______remis: 3,50______zwycięstwo Atletico Madryt: 5,00

Arsenal jest faworytem do zwycięstwa w spotkaniu z Monaco. Jednak tylko do samego zwycięstwa, a nie do awansu, do którego zdaniem ekspertów bukmacherskich potrzeby jest… cud! Żaden zespół w historii Champions League nie zdołał awansować do dalszych gier, jeśli przegrał pierwszy mecz u siebie 1:3. Może jeszcze gdyby Kanonierom przyszło się potykać z kimś innym, niż z Monaco, które jak dotąd straciło dwie bramki w siedmiu spotkaniach, moglibyśmy mówić i jakichś szansach na awans. A tak to zdaniem bukmacherów są one bliskie zeru. Jednobramkowe zwycięstwo owszem tak, ale o grze w ćwierćfinale można zapomnieć. Czy Wy też tak uważacie? Spotkanie: Monaco – Arsenal Londyn, będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo AS Monaco: 3,10_______remis: 3,20_______Zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,35

Typujemy wspólnie rozstrzygnięcia meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bogatą ofertę Totolotka na dzisiejsze pojedynki można znaleźć już na naszej stronie internetowej. Sprawdź ją tutaj!

Komentarzy (2)

  1. Mieczysław

    Atletico Madryt-Bayer Leverkusen 1
    As Monaco-Arsenal Londyn 2

  2. Mirosław

    Atletico Madryt-Bayer Leverkusen 1
    As Monaco-Arsenal Londyn 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *