Typujemy środowe mecze Ligi Mistrzów!

W środę w Lidze Mistrzów czekają nas kolejne emocje. To wtedy poznamy dwie ostatnie ekipy, które znajdą się w ćwierćfinałach tych rozgrywek.

W rywalizacji Barcelony z Manchesterem City jest już jakby wszystko jasne. Niektóre serwisy bukmacherskie przestały przyjmować zakłady na awans gospodarzy do ćwierćfinału. W Totolotku nadal widnieje taki zakład. Jeśli któryś z naszych typerów zdecyduje się obstawić taki rezultat, to w przypadku trafienia zgarnie prawdziwą fortunę! Czy to realne? W wywiadach przedmeczowych wszyscy zawodnicy The Citizens zdają się przekonywać, że tak. Tylko, że przed pierwszym spotkaniem też byli tego samego zdania, a wszyscy pamiętamy jak to się skończyło. Tym bardziej, że Barcelona nie zwykła przegrywać na Camp Nou, nawet z tak silnym rywalem jak klub z Manchesteru. Spotkanie: FC Barcelona – Manchester City, będzie można obejrzeć w Canal+ Sport i TVP 1.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,44______remis: 4,80______zwycięstwo Manchesteru City: 6,40

W drugim środowym meczu, a więc rywalizacji Borussi Dortmund z Juventusem- sytuacja wygląda jeszcze na zupełnie otwartą. I rzeczywiście! Gospodarzom do awansu potrzebne jest zwycięstwo zaledwie 1:0, lub jakiekolwiek dwoma lub więcej bramkami. Drużyna Jugrena Kloppa nie wystąpi w tym meczu w optymalnym składzie, zabraknie choćby Łukasza Piszczka, który odniósł kontuzję w pierwszym meczu miedzy tymi rywalami, lecz mimo to według bukmacherów to właśnie gospodarze mają większe szanse na wygraną w tym meczu. Z tym, że Stara Dama na pewno nie zamierza ułatwiać im tego zadania. Jeśli obie drużyny zagrają na swoim optymalnym, czyli naprawdę dobrym poziomie, będziemy świadkami świetnego widowiska, godnego Ligi Mistrzów. Na mecz z Dortmundzie zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Borussi Dortmund: 2,25____remis: 3,20____zwycięstwo Juventusu Turyn: 3,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów Ligi Mistrzów. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na te rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *