Typujemy spotkania półfinałowe Pucharu Króla!

Totolotek S.A. zaprasza na wspólne typowanie pierwszych spotkań półfinałowych Copa del Rey. Prezentują się one następująco.

Zawodnicy Villarealu poczynają sobie w tym sezonie Pucharu Hiszpanii naprawdę bardzo dobrze. Wygląda jednak, że ich przygoda zakończy się na półfinale po dwumeczu z Barceloną. Blaugrana to główny faworyt do zwycięstwa w całosezonowej edycji tych rozgrywek. Żółta Łódź podwodna nie ma respektu przed żadnym rywalem, co udowodniła w meczach choćby z wielkim Realem Madryt. Można jednak zagrać jedno dobre poszczególne spotkanie, ale zupełnie czym innym jest wygrać dwumecz z gigantem, którym z pewnością jest Barcelona. Villareal na pewno nie odpuści, ale nikt nie daje mu zbyt wiele szans w kontekście wygrania tego meczu i znalezienia się w finale. A nasi typerzy, czyli Wy? Spotkanie Villarealu z Barcelona rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie ono transmitowane w TVP Sport.

zwycięstwo Villarealu: 4,50_________remis: 4,25_________zwycięstwo FC Barcelony: 1,60

Na tym samym kanale TV czeka nas drugi dzisiejszy mecz: Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao. Jego początek zaplanowano na godzinę 22:00. Wygląda na to, że kluby z Barcelony opanowały obecny Puchar Króla. Dlatego faworytem tego pojedynku jest oczywiście Espanyol Barcelona. Derby Barcelony w finale? Było by pięknie! Ale Athletic z całą pewnością nie zgadza się z tym stwierdzeniem, więc wygląda na to, że czeka nas całkiem niezły pojedynek. Baskowie walczą niemal o życie, gdyż w lidze spisują się bardzo słabo, więc jedyna droga do pucharów wiedzie dla tej drużyny przez Copa del Rey. A żeby się znaleźć w finale, trzeba przejść drużynę jaką jest Espanyol.

zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 2,20____remis: 3,10____zwycięstwo Athletic Bilbao: 3,35

Zapraszamy do typowania półfinałów Pucharu Hiszpanii. Oferta na dzisiejsze spotkania jest już dostępna na stronie Totolotka S.A.. Sprawdź ją teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *