Typujemy spotkania Ligi Europejskiej!

W czwartek w Lidze Europy czeka nas osiem piłkarskich pojedynków. Cztery z nich odbędą się o wcześniejszej godzinie, a więc o 18:00 lub 19:00. Jakie zdanie na ich temat mają eksperci Totolotka S.A.?

Według bukmacherów Zenit jest zdecydowanym faworytem starcia z Torino. Nie zapominajmy jednak o to, że włosi potrafią grać naprawdę uważnie w defensywie. Kamil Glik i spółka w każdym kolejnym meczu udowadnia, że nie od parady uważany jest za jednego z najlepszych obrońców Serie A. Czy potwierdzi tę teorię w czwartkowym pojedynku i powstrzyma Hulka, Dannego i inne gwiazdy klubu z Rosji? Na pewno czeka nas tu bardzo dobry pojedynek. Na spotkanie zenitu z Torino zapraszamy do Canal+ Family.

zwycięstwo Zenitu Sankt Petersburg: 1,65______remis: 3,50______zwycięstwo Torino: 5,50

W N-Sport+ będziemy mieli okazję zobaczyć pojedynek: Wolfsburg – Inter Mediolan. Więcej szans na zwycięstwo przyznaje się Wilkom, ale przecież Inter nie jest wcale taką słabą drużyną, jak wskazywały na to wyniki. W szeregach klubu z Włoch występuje wciąż wielu zawodników, którzy w pojedynkę mogą przesądzić o wyniku spotkania. A, że w Wolfsburgu, również, to piłkarskie emocje na sporym poziomie mamy tu zagwarantowane! Początek meczu Wolfsburga z Interem o godzinie 19:00.

zwycięstwo Wolfsburga: 1,70_______remis: 3,55_______zwycięstwo Interu Mediolan: 4,95

Natomiast w Canal+ Sport czeka nas transmisja pojedynku: Dnipro – Ajax Amsterdam. Jego początek również o godzinie 19:00. W poprzedniej rundzie Holendrzy wyeliminowali Legię Warszawa, ale wydaje się, że Dnipro stawi im większy opór niż mistrz polski. Dnipro z całą pewnością ma potencjał ku temu, by wyeliminować zespół Ajaxu z Ligi Europejskiej, ale to samo możemy stwierdzić o klubie z Amsterdamu w kontekście rywalizacji z Ukraińcami. Oba zespoły starają się grać niezwykle widowiskowo i ofensywnie, więc o nudzie w tym meczu nie może być mowy. Kto okaże się lepszy? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Dnipro: 2,20________remis: 3,10________zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 3,40

Także o godzinie 19:00 Brugia spotka się Besiktasem. Ten mecz wydaje się z pozoru najmniej atrakcyjny w całej stawce, ale nie dajcie się zwieźć! Obydwa zespoły (szczególnie gospodarze) zdobywają naprawdę dużą ilość bramek. Jeśli zagrają na swoim normalnym czy bardzo ofensywnym poziomie, możemy się nastawić właśnie na taki scenariusz? A więc obustronna wymiana ciosów, i całkiem spory wynik bramkowy? Zupełnie niewykluczone! Niestety w polskiej telewizji nie zobaczymy tego pojedynku.

zwycięstwo Club Brugge: 2,30______remis: 3,10______zwycięstwo Besiktasu Stambuł: 3,15

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania czwartkowych spotkań w Lidze Europejskiej. Nasza aktualna oferta bukmacherska na wszystkie mecze dostępna jest tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *