Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

Totolotek S.A. zaprasza do typowania sobotnich spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Oto kto tym razem zagra ze sobą, i co sądzą o nich nasi eksperci.

I tak w pierwszym dzisiejszym spotkaniu zmierzą się z sobą Górnik Zabrze i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ważna uwaga- kiedy te zespoły spotykają się z sobą na poziomie Ekstraklasy w Zabrzu- nigdy nie mieliśmy do czynienia z remisem. Oba walczą teraz o grupę mistrzowską, więc rezultat  remisowy jest niemalże wykluczony. Drużyna Górnika jest faworytem do zwycięstwa w tym spotkania, jednak dzieje się z nim coś bardzo dziwnego. Zabrzanie nie potrafią wygrać na Roosevelta już od siedmiu spotkań. Czy w starciu z Podbeskidziem będą potrafili przełamać tę niechlubną serię? Na mecz Górnika z Podbeskidziem zapraszamy do N-Sport+. Początek o godzinie 15:30.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,20__remis: 3,15__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 3,30

O tej samej godzinie zagrają Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna. Goście są gośćmi naprawę w pełnym słowa tego znaczeniu. Na wyjazdach rozdają punkty komu popadnie. Czy i tym razem wrócą do Łęcznej bez zdobyczy punktowej lub choćby bramkowej? Górnik Łęczna w delegacjach strzelił w tym sezonie tylko sześć bramek- zdecydowanie najmniej w całej stawce ligowców. Dziś będzie chciał się przełamać, tylko czy chimeryczna ale  jednak mimo wszystko skuteczna ekipa Żubrów im na to pozwoli? To będzie pierwsze starcie obu klubów w Białymstoku na poziomie Ekstraklasy. Spotkanie: Jagiellonia – Górnik, będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,35_____remis: 3,15_____zwycięstwo Górnika Łęczna 3,05

Natomiast już o godzinie 18:30 Zawisza Bydgoszcz spróbuje po raz kolejny zaskoczyć i urwać punkty Lechowi Poznań. Nie będzie to łatwe zadanie szczególnie, że jesienny mecz tych drużyn, skończył się- „jak to mówią młodzi ludzie- maskracją”. Zawisza przegrał w Poznaniu aż 2:6. Drużyna z Bydgoszczy jest oczarowaniem piłkarskiej jesieni w Polsce. Jako jedyna nie straciła jeszcze w tym roku choćby bramki. Jednak nawet z taką laurką oczekiwać, że da rady zdobyć w tym meczu jakieś punkty. Lech walczy o mistrzostwo Polski, a jeśli tak, to ogrywanie takich rywali jak Zawisza jest dla niego po prostu obowiązkiem. Czy będzie potrafił się z niego dziś wywiązać? Na spotkanie w Bydgoszczy zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,35_____remis: 3,10_____zwycięstwo Lecha Poznań: 2,10

Typujemy polską T-Mobile Ekstraklasę wraz z Totolotkiem S.A.! Naszą kompletną ofertę bukmacherską na wszystkie sobotnie spotkania można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *