Typujemy sobotnie mecze Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej Ekstraklasie będziemy mieli okazję typować trzy mecze. Najciekawiej powinno być w Gdańsku, ale i w Gliwicach i w Krakowie nie powinno być nudno. Co więc czeka nas w sobotę w kontekście bukmacherskim?

Górnik zaskakująco dobrze rozpoczął rundę wiosenną. W trzech meczach zdobył pięć punktów, co zważywszy na potencjał zespołu, a w szczególności jego sytuację finansową jest wynikiem bardzo dobrym. Natomiast gra Piasta nie przekonuje. Zespół jest co prawda bez porażki w pięciu ostatnich spotkaniach u siebie, ale jego gra na wiosnę wygląda bardzo kiepsko. W meczach tych zespołów na poziomie Ekstraklasy nigdy nie padł remis. Może dziś będzie więc ten pierwszy raz? Piast Gliwice rozpocznie swą rywalizację z Górnikiem o godzinie 15:30. Pojedynek w Gliwicach będzie transmitowany w N-Sport+.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,55_______remis: 3,05_______zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,85

W Wiśle ewidentnie coś się zacięło. Zespół trenera Smudy miał walczyć o najwyższe cele w lidze, a tymczasem notuje zaskakująco słaby początek rundy wiosennej. Ma to zmienić mecz z ostatnim w tabeli Zawiszą. Goście pozostają od dziesięciu meczów (czyli od początku sezonu) bez wyjazdowego zwycięstwa w Ekstraklasie, i ciężko oczekiwać, by mecz w Krakowie ze zdeterminowaną Wisłą miał to zmienić. W zespole gospodarzy nie będzie mógł wystąpić  Maciej Sadlok, jednak jego strata nie wydaje się aż tak bardzo dotkliwa na tle takiego rywala. Mecz: Wisła Kraków – Zawisza Bydgoszcz, będzie transmitowany w Canal+ Sport od godziny 15:30.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,73_____remis: 3,40_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 5,00

Teraz o meczu dwóch zespołów, które mecze na wiosnę mogą zaliczyć na  zdecydowany plus, czyli Lechii Gdańsk i GKS-ie Bełchatów. W obu z nich widoczna jest spora jakość. Liderzy, którymi są Sebastian Mila i Arkadiusz Piech ciągną swoje teamy do kolejnych zdobyczy punktowych. Lechia nigdy nie wygrała z Bełchatowem na własnym boisku, ale wydaje się, że dziś ma ku temu naprawdę bardzo dobrą okazję. Gdańszczanie są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu i przy odrobinie zaangażowania nie powinni zawieść tych oczekiwań. Mecz Lechii z GKS-em zapraszamy do Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,82______remis: 3,30______zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 4,50

Zapraszamy do wspólnego typowania sobotnich pojedynków ligowych w Ekstraklasie. Ofertę bukmacherską Totolotka S.A. na każdy mecz w tym dniu można już znaleźć w tym miejscu!

Komentarz (1)

  1. andrzej

    piast-górnik 1-1
    wisła-zawisza 2-0
    lechia-bełchatów 2-0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *