Typujemy poniedziałkowe spotkania piłkarskie!

W poniedziałek w najsilniejszych ligach Europy odbędą się trzy spotkania piłkarskie Ciekawie powinno być zwłaszcza we Włoszech, gdzie zmierzą się ze sobą Lazio i Fiorentina. A co jeszcze czeka nas dzisiejszego wieczoru?

I tak w hiszpańskiej Primiera Division o godzinie 20:45 czeka nas pojedynek Cordoby z Getafe. Jest to naprawdę ważne starcie, mające istotny wpływ na to co będzie się działo w dolnej części tabeli. Porażka Cordoby nie zmieni ich i tak już krytycznego jej położenia, ale spowoduje, że Getafe awansuje o kilka miejsc w górę i spadek tej drużyny będzie już tylko sprawą czysto teoretyczną. A wygrana może dać więcej wiary i wlać nieco optymizmu  w poczynania tej ekipy. Bukmacherzy większe szanse na wygraną przyznają Cordobie, ale czy faktycznie tak będzie, jeśli przegrała ona sześć ligowych spotkań z rzędu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Cordoby: 2,45____________remis: 2,90____________zwycięstwo Getafe: 3,05

Lazio jest na dobrej drodze by awansować nawet do Ligi Mistrzów. Rzymianie poczynają sobie naprawdę dobrze. I wszystko było by ok., gdyby nie fakt, że dokładnie takie same plany ma mierząca się dziś w nimi Fiorentina, i w bardzo podobnym tonie, właściwie identycznym- można się wypowiadać o formie tej drużyny. Obydwie ekipy sąsiadują z sobą w tabeli, dzieli ich tylko punkt. Zajmują odpowiednio czwarte (Lazio) i piąte miejsce w Serie A. To mecz o bardzo podobnym ciężarze gatunkowym, co spotkanie Atletico Madryt z Valencią, które jak pamiętamy, zakończyło się remisem. Można znaleźć do niego naprawdę wiele analogii. Czy tutaj padnie więc też rezultat remisowy? Początek meczu: Lazio Rzym – Fiorentina, o godzinie 19:00.  Spotkanie będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lazio Rzym: 2,15__________remis: 3,15__________zwycięstwo Fiorentiny: 3,35

Drugi dzisiejszy mecz Serie A, a więc pojedynek Juventusu z Sassuolo również będzie transmitowany w TV. Kanał na którym odbędzie się transmisja z tego spotkania to Orange Sport. Chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest ekipa Starej Damy. Każdy inny rezultat byłby rozpatrywany w kategorii sporej niespodzianki, a wygrana Sassuolo była by wręcz sensacją. Sensają, do której nie ma jednak prawa dojść. Do końca sezonu we Włoszech jest jeszcze wprawdzie sporo spotkań, ale w każdej kolejnej kolejce Stara Dama zwiększa tylko przewagę punkową nad resztą stawki. Jeśli zwiększy ją dziś po raz kolejny, a wszystko wskazuje na to, że zwiększy- Scudetto będzie naprawdę na wyciągniecie ręki. Spotkanie w Turynie rozpocznie się o godzinie 21:00.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,25________remis: 6,00________zwycięstwo Sassuolo: 9,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Nasza pełna oferta kursowa na dzisiaj jest dostępna na naszej stronie internetowej, i czeka na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *