Typujemy polską Ekstraklasę z Totolotkiem

Dziś w Ekstraklasie czekają nas dwa mecze, a tym hitowy pojedynek Śląska Wrocław z Legią Warszawa. A jaki jeszcze dziś mecz nas czeka, i co do powiedzenia na ten temat mają eksperci Totolotka?

Drużyna Podbeskidzia walczy o czołową ósemkę Ekstraklasy. Zespół poczyna sobie naprawdę całkiem nieźle. Górale przegrali co prawda swój ostatni mecz, jednak kiedy grają u siebie w Bielsku-Białej, zazwyczaj zdobywają jakieś punkty. Paradoksalnie Podbeskidzie przegrało z Koroną trzy spotkania z rzędu, w co trudno uwierzyć zważywszy na potencjał obydwu zespołów, ale takie są fakty. Natomiast Korona ewidentnie nie radzi sobie w tym sezonie na wyjazdach. Gospodarze są faworytem tego spotkania, i każdy inny wynik niż ich wygrana, będzie można rozpatrywać w kategorii sporej niespodzianki. Podbeskidzie rozpocznie swoją rywalizację z Koroną o godzinie 15:30. Na mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce, zapraszany do Canal+ Sport.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,40__remis: 3,10___zwycięstwo Korony Kielce: 3,00

Śląsk Wrocław ma porachunki do wyrównania z Legią Warszawa. To właśnie stołeczny zespół wyeliminował ich w Pucharu Polski, i to całkiem niedawno, bo zaledwie kilka dni tem. Teraz każdy z ekipy Śląska myśli o rewanżu. Ale na czym opierać nadzieje na korzystny rezultat, jeśli gra Wrocławian w tej rundzie wygląda naprawdę słabo? Gospodarze stracili co prawda najmniej bramek w lidze grając na własnym boisku, i mają w swych szeregach najskuteczniejszego strzelca Ekstraklasy, mowa oczywiście o Marco Paixao, ale jednocześnie nie potrafią wygrać w Legią od czterech spotkań. Dodatkowo w Śląsku musi pauzować Mateusz Machaj. Henning Berg ma natomiast do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych piłkarzy. Spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa będzie transmitowane w Canal+ Sport. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,00______remis: 3,10______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,40

I to już wszystko co czeka nas dziś do typowania w polskiej T-Mobile Ekstraklasie. Wszystkie dzisiejsze mecze można już obstawiać w Totolotku. Przekonaj się sam klikając tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *