Typujemy piątkowe spotkania polskiej Ekstraklasy!

W piątek w T-Mobile Ekstraklasie czekają nas dwa mecze. Zagrają w nich drużyny, które balansują między grupą mistrzowską a spadkową, więc na pewno dołożą wszelkich starań, by poprawić swą pozycję, a to zwiastuje nam naprawdę spore emocje!

O godzinie 18:00 spotkają się więc ze sobą Cracovia i Piast Gliwice. Piastunki nie mają najlepszej wiosny. Udało się co prawda wygrać jeden mecz, ale to było jedyne zwycięstwo dzisiejszych gości w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Cracovia zaliczyła natomiast tylko jedną porażkę, ale aż trzy remisy, dzięki czemu ich pozycja ligowa nie uległa poprawie. Jeśli Pasy nie wezmą się w garść, zostaną zaraz przegonieni przez Ruch Chorzów, a może i przez rewelacyjną na wiosnę Zawisze Bydgoszcz. Dwa fakty w tym meczu są pewne. 1- żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na stratę punktów, 2- jedna z nich na pewno je straci. Będzie to Cracovia czy Piast? Przekonamy się już niebawem! Spotkanie: Cracovia – Piast, będzie transmitowane w N-Sport+, oraz w Canal+ Family.

zwycięstwo Cracovi: 2,20_________remis: 3,10__________zwycięstwo Piasta Gliwice: 3,40

W drugim piątkowym pojedynku czekają nas derby Pomorza, a więc spotkanie Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk. Rozpocznie się on o godzinie 20:30, i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jeszcze jakiś czas temu powiedzielibyśmy, że faworytem do zwycięstwa jest Pogoń. W tym momencie jednak jest to spotkanie bez faworyta. Zespół Lechii lubi remisować swoje spotkania wyjazdowe, więc taki wynik nie byłby większą niespodzianką. Szczególnie, że Portowcom też nieszczególnie idzie na wiosnę. Gospodarze jeszcze niedawno grali bardzo ofensywny i atrakcyjny futbol. Dziś w Szczecinie bardzo trudno o takie stwierdzenie. Obydwa zespoły walczą o czołową ósemkę. Trzeba powiedzieć uczciwie, że w tym momencie bliżej do realizacji tego celu jest zespołowi Lechii Gdańsk.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,70_______remis: 3,00_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Naszą ofertę kursową na piątkowe mecze można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *