Typujemy piątkowe mecze polskiej Ekstraklasy!

Zapraszamy na dwa mecze T-Mobile Ekstraklasy. Oto czym będziemy się emocjonować piątkowego wieczoru.

Pierwszym dzisiejszym meczem jest pojedynek Ruchu Chorzów z Pogonią Szczecin. Jego początek o godzinie 18:00. Niebiescy, jeśli dalej chcą myśleć realnie o ligowym bycie- muszą koniecznie zacząć zdobywać punkty. Nieważne z jakim rywalem, a akurat Pogoń sprawia wrażenie raczej słabszego niż silniejszego zespołu Ekstraklasy. Wydaje się, że już lepszej okazji do zdobycia trzech punktów i przełamanie już nie będzie. Portowcy mają naprawdę kiepską passę spotkań na wyjeździe, Ruch dosyć przyzwoitą u siebie, więc to też jakaś optymistyczna przesłanka w kontekście uzyskania satysfakcjonującego wyniku przez ekipę trenera Waldemara Fornalika. Spotkanie Ruchu Chorzów z Pogonią Szczecin będzie transmitowane w Canal+ Family a także w N-Sport+.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,55______remis: 3,05______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,85

Spotkanie Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok to z całą pewnością szlagier dwudziestej trzeciej kolejki Ekstraklasy. Kolejorz udanie rozpoczął rundę wiosenną Ekstraklasy. Cel postawiony przed drużyną Macieja Skorży jest jasny- mistrzostwo Polski! A jeśli tak, to trzeba wygrywać z każdym, także z najlepszymi, a Żubry w tej chwili należą do ścisłej czołówki Ekstraklasy. Lech to najlepszy zespół w lidze, jeśli chodzi o mecze u siebie, ale również Jaga ma najlepsze statystyki, jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Choćby ten fakt zwiastuje nam w tym meczu naprawdę spore emocje. Na mecz Lecha z Jagiellonią zapraszamy o godzinie 20:30. Będzie go można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,70_____remis: 3,40_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 5,30

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.. Naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na piątek można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *