Typujemy niedzielne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy!

W niedzielnych spotkaniach do francuskiego czempionatu zagra między innymi reprezentacja Polski. Rywalem Biało-czerwonych będzie Irlandia. O tym meczu piszemy oddzielnie w innym miejscu. A co ciekawego czeka nas jeszcze niedzielnego wieczoru?

Irlandczycy z północy bardzo udanie rozpoczęli eliminacje Mistrzostw Europy. W trzech pierwszych spotkaniach zanotowali komplet punktów. Ich zapędy zatamowała dopiero Rumunia, wygrywając z nimi 2:0. Teraz w meczu z nienajsilnilniejszą przecież Finlandią nadarza się kolejna okazja na zdobycie trzech oczek. Według ekspertów bukmacherskich jest to spotkanie bez faworyta. Według nas jednak większe szanse na odniesienie zwycięstwa i na przybliżenie się do gry na francuskich boiskach mają gospodarze. A według Was? Początek spotkania: Irlandia Północna – Finlandia, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Irlandii Północnej: 2,70________remis: 2,90________zwycięstwo Finlandii: 2,75

Już o godzinie 20:45, zagrają z sobą Węgry i Grecja. Dla Hellady można powiedzieć, że eliminacje już się właściwie skończyły. Zespół jest rozbity i z jednym punktem (również z nowym trenerem) w czterech meczach. Natomiast jeśli Węgrom uda się zwyciężyć, to będą już naprawdę blisko sukcesu jakim będzie znalezienie się tego zespołu po latach w fazie finałowej wielkiego piłkarskiego turnieju. To właśnie Węgrzy są minimalnym faworytem tej rywalizacji, ale może to właśnie Grecy którzy nie mają już tak naprawdę nic do stracenia zagrają tak, by odnieść w tym meczu zwycięstwo, które będzie zarazem pierwszą ich wiktorią w bieżących eliminacjach.

zwycięstwo Węgrów: 2,55_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Grecji: 2,90

Również o godzinie 20:45, zapraszamy na rywalizację Portugalii z Serbią. Drużyna Cristiano Ronaldo niezbyt udanie rozpoczęła te eliminacje. Zupełnie nieoczekiwana porażka z Albanią sprawiła, że już na starcie trzeba było gonić pozostałych rywali. Udało się co prawda odnieść dwa zwycięstwa, ale rywale też nie śpią. W meczu z Serbią można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, to znaczy samemu przybliżyć się do awansu, a także pozbawić o nim marzeń gości. Tylko czy waleczni, posiadający naprawdę dobrych piłkarzy, ale przy tym bardzo chimeryczni i niezorganizowani Serbowie dadzą się tak łatwo wyprowadzić w pole? Na mecz Portugalii z Serbią zapraszamy do Polsatu Sport Extra.

zwycięstwo Portugalii: 1,50____________remis: 3,75____________zwycięstwo Serbii: 6,75

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy. Można już tego dokonać w Totolotku w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *