Typujemy mecze towarzyskie!

Środa w światowej piłce nożnej to dzień rozgrywania spotkań towarzyskich. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. proponuje typowanie czterech z nich. Oto więc co ciekawego czeka nas w ten dzień.

Gruzja będzie chciała poprawić morale przed kolejnymi spotkaniami eliminacji Mistrzostw Europy, bo prawdę powiedziawszy- zespół nie ma już większych szans na zaistnienie w tej imprezie. Więc może chociaż mecz ze słabiutką Maltą wyjdzie tej ekipie na plus? Gospodarze z całą pewnością mają mocniejszy skład od Maltańczyków, więc każdy inny rezultat niż ich wygrana, będzie można traktować w kategorii sporej niespodzianki. Spotkanie Gruzji z Maltą zostanie rozegrane o godzinie 18:00.

zwycięstwo Gruzji: 1,40______________remis: 4,25______________zwycięstwo Malty: 8,25

Już o 20:15 zapraszamy na starcie Danii z USA. Za to Dania jest na najlepszej drodze do awansu. Gospodarze dzisiejszego starcia zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie, między innymi przed Portugalią, z którą jednak przegrali. A jak pójdzie im z walecznymi Amerykanami, którzy jednak nie są przypadkową drużyną wyjętą sroce z pod ogona? Dania ma to do siebie, że bardzo ciężko idzie jej rywalizacja z ekipą o podobnym potencjale lub lepszą, a o USA można powiedzieć, że dysponuje podobną siłą co duński Dynamit. Czy rzeczywiście tak jest, i jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Przekonamy się już niebawem.

zwycięstwo Dani: 2,05_______________remis: 3,20_______________zwycięstwo USA: 3,50

Meczem dnia jest pojedynek reprezentacji Niemiec z Australią. Rozpocznie się on o godzinie 20:45, i będzie transmitowany w TVP Sport. Niemcy średnio udanie wystartowali w eliminacjach Mistrzostw Europy. Co prawda i tak na pewno awansują na główną imprezę na francuskich boiskach, ale nie brak opinii, że mistrzowie świata są wypaleni, i potrzeba im nowych twarzy. Spotkanie z Australią będzie właśnie takim testem dla kilku nowych zawodników, takich jak chociażby Max Kruse. Jest to w zasadzie jedyny taki nowy zawodnik w porównaniu z innymi. Widać że Loew postawił głównie. Na doświadczenie. Czy więc Kruse znajdzie się on w pierwszym składzie i strzeli bramkę reprezentacji Australii?

zwycięstwo Niemców: 1,16___________remis: 6,75___________zwycięstwo Australii: 13,75

Również o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz: Szkocja – Irlandia Północna. Spotkanie typowo wyspiarskie, w którym za faworyta do zwycięstwa uznawana jest reprezentacja Szkocji. W składzie gospodarzy bryluje kilku zawodników znanych z angielskiej ekstraklasy. O reprezentacji Irlandii Północnej możemy wypowiadać się w podobnym tonie, ale ci gracze grają raczej w niższych ligach niż Premier League, gdzie poziom jest nieporównywalnie wyższy. I to właśnie głównie ten fakt przemawia na korzyść drużyny gospodarzy.

zwycięstwo Szkocji: 1,70_________remis: 3,35_________zwycięstwo Irlandii Północnej: 5,25

Zapraszamy  do wspólnego typowania towarzyskich spotkań reprezentacyjnych. Oferta bukmacherska Totolotka na najważniejsze z nich jest już dostępna dla Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *