Typujemy mecz: Irlandia – Polska!

W niedzielę wieczorem kadra selekcjonera Adama Nawałki rozegra kolejne spotkanie eliminacyjne do francuskich Mistrzostw Europy. Rywalem Biało-czerwonych tym razem reprezentacja Irlandii. Co o tym starciu sądzą eksperci Totolotka S.A., oraz jak kształtują się kursy bukmacherskie na ten mecz w naszym serwisie?

Głównym tematem w naszym obozie jest nieobecność w kadrze ostatnio kontuzjowanego ale tak naprawdę gotowego już do gry Jakuba Błaszczykowskiego. Niedawny kapitan reprezentacji Polski, przestał pełnić tę funkcję na rzecz Roberta Lewandowskiego. Czy jest to początek końca dotychczasowego lidera Biało-czerwonych? Oby nie, gdyż w dalszej perspektywie naprawdę nie możemy sobie pozwolić na brak tak znaczących postaci jak Błaszczykowski. Z Irlandią nie zagra też kontuzjowany Łukasz Piszczek, a więc problemów w reprezentacji jak widać- ciąg dalszy. Kto zastąpi Łukasza na prawej obronie? Mówi się o Pawle Olkowskim. A kto w takim razie zastąpi Kubę? Maciej Rybus czy Sławek Peszko są wszakże dobrymi zawodnikami, ale chyba nikt nie Mo wątpliwości, że mimo wszystko gorszymi niż pomocnik Borussi Dortmund.

Selekcjoner Irlandczyków nie ma takich problemów. Kadra Irlandii przystąpi do rywalizacji z Polską w optymalnym składzie na czele z niezniszczalnym Robbie Keanem! Może to dlatego za faworytów tego pojedynku powchechnie uchodzą gospodarze. Skoro jednak naszym udało się wygrać z Niemcami, mogło by się wydawać, że Irlandia nie powinna stanowić dla naszej kadry większego problemu. Nic bardziej mylnego! Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie wolno popadać w samozachwyt. Na niedzielny mecz z Irlandią musimy wyjść w pełni skoncentrowani. A jeśli uda się zwyciężyć… Jedną nogą będziemy już na francuskich boiskach. Tylko najpierw wygrajmy! Naszym zdaniem Polska przy odpowiednim zaangażowaniu ma naprawdę spore szanse na zwycięstwo. A jakiego zdania są nasi typerzy?

zwycięstwo Irlandii: 2,50_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Polski: 2,90

Spotkanie: Irlandia – Polska, zostanie rozegrane o godzinie 20:45. W Totolotku S.A. można je typować już teraz. Nasza pełna oferta kursowa na tej pojedynek dostępna jest już w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *