Typujemy mecz: GKS Bełchatów – Ruch Chorzów!

Spotkanie GKS-u Bełchatów z Ruchem Chorzów kończy dwudziestą czwartą kolejkę Ekstraklasy. Jak przedstawia się ono pod kątem zakładów bukmacherskich?

Pojedynek ten rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w Canal+ Family, oraz w N-Sport+. Gospodarze choć są faworytem do wygranej, nie imponują skutecznością strzelecką. Nieźle odnalazł się owszem wypożyczony z Legii Arek Piech, ale o pozostałych piłkarzach GKS-u nie można powiedzieć wiele dobrego. Co innego Ruch. Podopieczni Waldemara Fornalika ostro wzięli się do pracy w kontekście walki o ligowy byt, i wydaje się, że teraz to całkiem realne. Trzeba jednak dalej zdobywać punkty. Niebiescy mają naprawdę słabą statystykę wyjazdowych spotkań. Po tym względem ustępują jedynie ostatniemu w ligowej stawce Zawiszy. Seria czterech porażek z rzędu na obcych boiskach również nie napawa optymizmem. Trzeba się więc ostro wziąć do pracy. I spróbować powalczyć w Bełchatowie o korzystny rezultat. Czy to możliwe? Jak najbardziej tak. Jeśli tylko zawodnicy ruchu będą potrafili zrzucić z siebie presję, a ostatnio naprawdę całkiem nieźle im to idzie, to możemy tu być świadkiem całkiem niezłego meczu. Czy średnia bramek powyżej trzech w tej kolejce zostanie utrzymana? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,35______remis: 3,00______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,20

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkania: GKS Bełchatów – Ruch Chorzów. Oferta kursowa Totolotka S.A. na ten mecz jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Można ją zobaczyć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *