Typujemy mecz: AS Roma – Juventus Turyn!

Dzisiejsze szlagierowo zapowiadające się spotkanie w praktyce zadecyduje czy Roma ma jeszcze jakiekolwiek szanse w  walce o mistrzostwo Włoch. Jeśli klub z Rzymu poniesie porażkę, będzie mógł już gratulować Starej Damie kolejnego scudetto. Jak przedstawia się ten pojedynek od strony zakładów bukmacherskich?

AS Roma jest w kryzysie piłkarskim, i tkwi w nim już od jakiegoś czasu, bo inaczej nie można powiedzieć o drużynie, która co prawda nie przegrywa spotkań, ale również nie potrafi wyjść z nich zwycięsko. Dysponując naprawdę potężnym kapitałem w ofensywie, remisy z drużynami pokroju Empoli czy Verony, są po prostu bardzo wstydliwymi rezultatami. Dość powiedzieć, że na ostatnie pięć spotkań, tylko jedno zakończyło się zwycięstwem rzymskiego klubu. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja Juvetusu. Stara Dama ma w tej chwili dziewięć oczek przewagi nad Romą. W razie zwiększenia ich dziś o kolejne trzy, można będzie stwierdzić już niemal ze stuprocentową pewnością, że Juvenus obroni mistrzostwo Włoch. Zresztą nawet ewentualna porażka spowoduje, że Stara dama będzie miała jeszcze spory zapas punktowy nad swoim najgroźniejszym rywalem.

W naszej opinii możemy się spodziewać naprawdę dobrego żywego i ofensywnego spotkania. Jedni i drudzy nie mają tak naprawdę absolutnie nic do stracenia. Pewnym jest, że ktoś z tej dwójki (raczej Juventus) będzie mistrzem Włoch, a druga drużyna zostanie wicemistrzem tego kraju. Nie ma szans, by dali się doścignąć reszcie stawki, więc obie mogą sobie dziś pozwolić na brawurową grę, zakończoną ciekawą wymianą ciosów, i bramkami z obu stron. Początek meczu Romy z Jventusem o godzinie 20:45. Spotkanie będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo AS Romy: 2,75________remis: 3,05________zwycięstwo Juventusu Turyn: 2,55

Zapraszamy do wspólnego typowania meczu Romy z Juventusem Turyn. Oferta kursowa Totolotka S.A. na ten pojedynek czeka już na was na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *