Typujemy czwartkowe mecze towarzyskie!

Najciekawszym dzisiejszym spotkaniem towarzyskim jest z całą pewnością pojedynek Francji z Brazylią. A co jeszcze innego nas czeka, i co na temat tych starć mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Już o godzinie 17:00 Egipt rozpocznie swą rywalizację z Gwineą Równikową. Faraonowie są z pewnością jedną z najbardziej upadłych reprezentacji piłkarskich, przynamniej jeśli chodzi o Czarny Ląd. Mimo naprawdę dużego potencjału w ostatnich latach nie potrafią zaistnieć w mistrzostwach czy to Świata czy choćby Pucharu Narodów Afryki. Za to Gwinea Równika osiągnęła naprawdę bardzo dobry rezultat w tych drugich, ale nie brakuje opinii, że odbyło się to przy wydatnej pomocy sędziów. W każdym razie to Egipt jest faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku, i przy wykazaniu odpowiedniego zaangażowania zwycięstwo powinno stać się ich udziałem.

zwycięstwo Egiptu: 1,75________remis: 3,45________zwycięstwo Gwinei Równikowej: 4,90

Ciekawie zapowiada się również spotkanie Iranu z Chile. Rozpocznie się ono o godzinie 20:00. Obie ekipy uczestniczyły w ostatnich Mistrzostwach Świata, ale chyba nikt nie będzie się sprzeczał o to, że nieporównywalnie większym potencjałem dysponuje reprezentacja Chile. Wystarczy tylko wspomnieć o takich tuzach światowego futbolu jak jeden z przywódców Juventusu Turyn- Arturo Vidal, czy lider Arsenalu Londyn- Alexis Sanchez. Reprezentacja Iranu prezentuje się przy nich trochę jak kopciuszek. Czy jednak ten kopciuszek będzie potrafił się wspiąć na wyżyny swych umiejętności i sprawić tu niespodziankę, za jaką z pewnością było by uznane nieprzegranie tego pojedynku? Przekonamy się już niebawem.

zwycięstwo Iranu: 8,00______________remis: 4,10______________zwycięstwo Chile: 1,40

Mecz Francji z Brazylią rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Według bukmacherów jest to spotkanie bez zdecydowanego faworyta. Z powodu faktu rozgrywania tego meczu na własnym boisku, minimalnie więcej szans na wygraną przyznaje się Francuzom, ale remis lub zwycięstwo reprezentacji Brazylii będzie tu jak najbardziej normalną sprawą. Szczególnie, że obie ekipy przystąpią do tego pojedynku w swoich najsilniejszych składach. A więc emocje, także te bukmacherskie- gwarantowane!

zwycięstwo Francji: 2,55_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Brazylii: 2,70

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań towarzyskich. Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze mecze towarzyskie jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *