Totolotek Bonus King!

Nowy tydzień, to nowe oferty bonusowe Totolotka S.A. przygotowane specjalnie dla naszych grających. Oto co przygotowaliśmy dla Was tym razem.

Poniedziałek – AKO z Ekstraklasą

Postaw w poniedziałek kupon z czterema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem polskiej T-Mobile Ekstraklasy i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki, aż do kwoty 50 złotych!

Wtorek –Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie 

Postaw we wtorek kupon z minimalnym kursem 3,00 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem angielskiej Premier League i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Środa – Stały bonus za Premier League!

Postaw w środę przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze angielskiej Premier League i odbierz bonus w wysokości 15 złotych!

Czwartek – AKO Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław (Puchar Polski)

Postaw w czwartek kupon z czterema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie dotyczyć meczu Pucharu Polski: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Sprawdź nasze oferty promocyjne. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie. Więcej o bonusach Totolotka można znaleźć w tym miejscu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *