Spotkanie: Górnik Łęczna – Cracovia, w zakładach bukmacherskich

Na zakończenie dwudziestej trzeciej serii gier w polskiej T-Mobile Ekstraklasie zmierzą się z sobą dzisiaj zespoły Górnika Łęczna i Cracovi. Co na temat tej rywalizacji mają do powiedzenia eksperci Totolotka S.A., i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu?

Pojedynek w Łęcznej rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w N-Sport+ oraz w Canal+ Family. Faworytem spotkania są oczywiście gospodarze. Twierdza Łęczna została ostatnio już co prawda zdobyta, ale eksperci bukmacherscy, w tym ci z serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.- są zgodni, co do tego, że Cracovia mimo niezłej przecież wiosny, (trzy remisy w trzech grach) nie ma jednak zbyt wiele piłkarskich argumentów, by rozstrzygnąć to spotkanie na własną korzyść, lub móc go chociaż zremisować. Optymizmem nie może napawać również fakty, mówiące o tym, że Pasy w tym sezonie Ekstraklasy na wyjazdach potrafiły wygrać tylko raz, a w całej swej historii rywalizacji z Górnikiem Łęczna na wyjeździe ani razu nie potrafiły odnieść zwycięstwa, i strzelali maksymalnie jedną bramkę. Nic nie zapowiada, by zła karta miała się w końcu odwrócić.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,50_________remis: 3,10_________zwycięstwo Cracovii: 2,85

Zapraszamy  do wspólnego typowania meczu Górnika Łęczna z Cracovią. Można to zrobić już teraz. Oferta bukmacherska Totolotka S.A. na ten pojedynek jest już dostępna w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *