Sobotnie spotkania eliminacji Mistrzostw Europy w Totolotku!

W sobotę czekają nas kolejne spotkania eliminacji Euro 2016. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie H, czy też pojedynek Holandii z Turcją. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zdaniem na temat wspomnianych spotkań, i oczywiście do typowania!

Początek rywalizacji Chorwacji z Norwegią zapanowano na godzinę 18:00. Jeśli goście dobrze zaprezentują się w meczu z Chorwacją, czyli zdobędzie jakieś punkty, to przy jednoczesnej bardzo prawdopodobnej stracie punktów przez Bułgarię w meczu z Włochami, jedną nogą będzie już na Euro, a przynajmniej w meczach barażowych. By tak się stało trzeba jednak ugrać coś z reprezentacją faworyzowanej Chorwacji? Czy to możliwe w przypadku tego zespołu? Na pewno tak, ale jak już wspomnieliśmy- to właśnie Chorwacja jest uznawana za faworyta do zwycięstwa w tym meczu. Nie może być inaczej skoro w składzie ma się gwiazdy pokroju Luki Modricia, Mario Mandżukicia, czy też Ivana Rakiticia, a więc trójki, która w komplecie bryluje w najlepszych klubach Primiera Division. A, że Norwegia to też nie piłkarskie ogórki, czeka nas naprawdę dobry mecz, który będzie transmitowany w Polsacie Sport Extra.

zwycięstwo Chorwacji: 1,40___________remis: 4,00___________zwycięstwo Norwegii: 8,00

Mecz: Holandia – Turcja, zostanie rozegrany o godzinie 20:45. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport Extra. Sytuacja w grupie ułożyła się tak, że zarówno Holandia jak i Turcja muszą gonić swoich grupowych mniej renomowanych rywali. Holandia ma co prawda o dwa punkty więcej niż goście, ale sześć oczek, przy dwunastopunktowym dorobku Czechów, jak i tym, że wyprzedzająca ich Islandia ma do rozegrania dwumecz z Kazachstanem, z pewnością nie może napawać ich zbytnim optymizmem. W jeszcze gorszej sytuacji jest reprezentacja Turcji. Porażka w tym meczu w praktyce  przekreśla ich szansę na udział we francuskim czempionacie. Zatem która z reprezentacji będzie potrafiła wykorzystać jedną z ostatnich szans dla siebie?

zwycięstwo Holandii: 1,55_____________remis: 4,00_____________zwycięstwo Turcji: 5,50

Kolejne spotkanie, a więc: Bułgaria – Włochy, również o godzinie 20:45. Włosi jak to Włosi- do tej pory jakby mozolnie, ślamazarnie, i bardzo minimalistycznie, ale jednak 10 punktów mówi samo za siebie. Natomiast sytuacja Bułgarii, która traci do trzeciej Norwegii już aż pięć punktów jest nie do pozazdroszczenia. Nieoczekiwany remis z Maltą w poprzedniej kolejce eliminacji może być uznawany jako ich gwóźdź do trumny. Jeśli gospodarze się nie zmobilizują i nie zepną na mecz z Italią, mogą być kolejnym zespołem, który już teraz może przegrać walkę w grę we Francji. O jakiekolwiek punkty z mistrzami taktyki, tak świetnie dowodzonymi przez selekcjonera Antonio Conte, będzie jednak szalenie trudno. Na pojedynek Bułgarii z Włochami zapraszamy do Polsatu Sport News!

zwycięstwo Bułgarii: 4,50____________remis: 3,20____________zwycięstwo Włochów: 1,85

To oczywiście nie wszystkie sobotnie mecze. Każdy z dziewięciu pojedynków jakie zostaną rozegrane w ten dzień można już typować w serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza oferta na eliminacje Mistrzostw Europy znajduje się tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *