Pucharowy czwartek z Totolotkiem

Dziś nie tylko Puchar Polski. Zapraszamy Was także na spotkania krajowych pucharów innych państw, takich jak Włochy czy Francja. Występują prawie same drużyny pierwszoligowe, więc na pewno nie będzie nudno.

I tak we Włoszech czeka nas arcyciekawy pojedynek Juventusu Turyn z Fiorentiną. O klasie Starej Damy chyba nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Viola poczyna sobie w Serie A również całkiem nieźle, ale w porównaniu z dzisiejszymi gospodarzami, z pewnością można dostrzec tu różnicę klasy lub nawet kilku klas, oczywiście na korzyść Juve. Czy będzie ona widoczna dziś na boisku w Turynie? Spotkanie Juventusu z Fiorentiną będzie można zobaczyć w Polsacie Sport Extra. Jego początek o godzinie 20:45.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 1,50________remis: 3,85________zwycięstwo Fiorentiny: 5,75

Czasy gdzie, Brest i Auxerre występowały w Ligue 1 już dawno minęły. Są to jednak kluby z bardzo bogatą historią (szczególnie goście), starające się nawiązać do swych czasów świetności. Na chwilę obecną występują one jednak zaledwie w Ligue 2. Wyżej w tabeli są dzisiejsi gospodarze, i między innymi z tego powodu są typowani przez bukmacherów na zwycięzców tego meczu. Auxerre jednak na pewno nie podda się bez walki. Kilka bramek z obu stron, i wcale nie takie pewne zwycięstwo gospodarzy- oto co obiecujemy sobie po tym pojedynku. Początek meczu: Brest – Auxerre, o godzinie 19:00.

zwycięstwo Brest: 1,90_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Auxerre: 4,35

O godzinie 21:00 rozpocznie się kolejny mecz Pucharu Francji: Concarneau – Guingamp. O gospodarzach wiemy niewiele. To jedna z lepszych drużyn Championnat de France amateur, a więc zaledwie czwartej ligi francuskiej. To półamatorski zespół, dla którego już sam udział w ćwierćfinale Pucharu Francji jest niebagatelnym sukcesem. Wydaje się, jednak że nie ma żadnych szans z drużyną występującą w Ligue 1, jaką jest ich dzisiejszy rywal- Guingamp, i ich przygoda zakończy się na tym etapie rozgrywek. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się już niebawem.

zwycięstwo Concarneau: 5,75_________remis: 3,55_________zwycięstwo Guingamp: 1,60

Typujemy spotkania w krajowych pucharach. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. przygotował dla Was ofertę kursową na wszystkie takie spotkania które rozgrywane będą w czwartek. Można ją znaleźć już teraz na naszej stronie internetowej w tym miejscu!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *