Puchar Polski w Totolotku!

Dziś nie tylko emocje związane z typowaniem Ligi Mistrzów. Uwaga polskich kibiców powinna być skupiona także na Pucharze Polskim i meczu Lecha Poznań ze zniczem Pruszków. Co na jego temat sądzą eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu?

Spotkanie w Poznaniu zostanie rozegrane o godzinie 17:45. Będzie ono  transmitowane w Polsacie Sport. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, iż nasz najlepszy piłkarz- Robert Lewandowski, to właśnie w zespole Znicza startował do wielkiej kariery, by następnie zmienić barwy na Lecha Poznań. Ci do samego meczu- faworytem do zwycięstwa jest oczywiście zespół Kolejorza. Gospodarze będą dodatkowo podrażnieni porażką w ostatnim ligowym meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Bądźmy szczerzy- każdy inny rezultat niż przekonywujące zwycięstwo Lecha Poznań będzie ogromną niespodzianką. Zespół Znicza to w tej chwili ledwie drugoligowa drużyna, a Lech walczy o mistrzostwo Polski, i wcale nie jest bez szans w tej rywalizacji. Wynik z pierwszego meczu (5:1 dla Kolejorza) również wiele daje do myślenia, w kontekście spotkania rewanżowego.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,26______remis: 5,25______zwycięstwo Znicza Pruszków: 10,00

Zapraszamy do wspólnego typowania Pucharu Polski. Oferta kursowa Totolotka na mecz Lecha Poznań ze Zniczem Pruszków, i inne mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski jest już dostępna na naszej stronie internetowej! Sprawdź ją koniecznie już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *