Premier League w zakładach bukmacherskich!

We wtorek w lidze angielskiej zostaną rozegrane trzy mecze. Jeden z nich będzie transmitowany w TV. Co też więc ciekawego czeka nas w ten dzień, i co na ten temat mają do powiedzenia eksperci Totolotka?

Wszystkie trzy spotkania zostaną rozegrane o godzinie 20:45. Mecz który będziemy mogli obejrzeć w telewizji (na kanale Canal+ Family), to: Aston Villa – West Bromwich. Wygląda na to, że The Villans czeka naprawdę ciężka walka o pozostanie w szeregach Premier League, która może się dla nich zakończyć niepowodzeniem. Ostatnie mecze były dla Aston Villi fatalne. Zespół zakotwiczył na samym tabeli. W meczu w West Bromem trzeba koniecznie zdobyć jakieś punkty, a najlepiej wygrać. Czy jest to możliwe? No jasne, że tak, ale gospodarze muszą się mieć na baczności, wszakże Drozdy w meczach wyjazdowych są niepokonane już od czterech spotkań. Mają niezłą passę, i na pewno nie przyjadą na Villa Park z nastawieniem obronnym i po porażkę.

zwycięstwo Aston Villi: 2,60________remis: 2,95________zwycięstwo West Bromwich: 2,85

Teraz pojedynek sąsiadów z tabeli, a więc Hull City i Sunderlandu. Drużyny mają niemal identyczny stosunek bramkowy, prezentują bardzo podobną formę, ciężko więc wskazać faworyta do zwycięstwa w tym meczu. Z uwagi na fakt rozgrywania meczu u siebie są nim tygrysy z Hull, ale Sunderland na wyjeździe nie jest tylko i wyłącznie chłopcem do bicia, i przy odrobinie zaangażowania może się postarać o sprawienie niespodzianki i wywiezienie z KC Stadium punktu, lub nawet trzech. Oba zespoły starają się prezentować ofensywny futbol, więc na pewno nie powinno być w tym meczu nudno. Warto się tu zastanowić nad typowaniem sporej ilości bramek. W każdym razie co najmniej trzech.

zwycięstwo Hull City: 2,12__________remis: 3,15__________zwycięstwo Sunderlandu: 3,45

Jeśli Southampton chce jeszcze namieszać w tym sezonie Premier League, musi wziąć się w garść, i zacząć na nowo wygrywać mecze. Pojedynek z Crystal Palace w teorii wydaje się prostym wezwaniem, ale tak samo miało być z West Bromem, a jak wszyscy pamiętamy-skończyło się wtedy porażką. Teraz zwycięstwo jest wręcz nieodzowne. Świętych na pewno na nie stać, ale z całą pewnością nie przyjdzie ono łatwo i przyjemnie. Orły walczą o ligowy byt. Na razie zajmują co prawda bezpieczne miejsce w tabeli, ale wszystko może się zmienić w jednej chwili. Od czasu do czasu Crystal Palce potrafi sprawić niespodziankę, pokonując drużynę o wyższym potencjale piłkarskim, a Southampton na pewno taki posiada. Jak będzie dziś? Przekonamy się już niebawem.

zwycięstwo Southamptonu: 1,70_______remis: 3,50_______zwycięstwo Cyrstal Palace: 5,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań angielskiej Premier League. Nasza oferta bukmacherska na dzisiejsze mecze jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *