Piątkowe granie w polskiej Ekstraklasie!

W piątek w piłkarskiej Ekstraklasie zostaną rozegrane dwa mecze. Powinno być w nich ciekawie, wszakże wszystkie drużyny, które w nich wystąpią mają o co walczyć. Jak więc prezentują się wspomniane pojedynki oczyma naszych ekspertów bukmacherskich?

O godzinie 18:00 Pogoń Szczecin rozegra swój pojedynek z GKS-em Bełchatów. Obie ekipy prezentują się tej wiosny nieszczególne. Walczą jeszcze co prawda o grupę mistrzowską, ale idzie im to naprawdę bardzo opornie, i coraz więc wskazuje, że przyjdzie im rywalizować jednak w grupie spadkowej. Portowcy są jeszcze bez zwycięstwa w rundzie wiosennej, GKS uzbierał zaledwie jedno. Pogoń u siebie prezentuje się naprawdę kiepsko. Twierdza Szczecin- ten termin już od dawna nie ma swojego zastosowania w praktyce. Jednak niemal dokładnie to samo można powiedzieć o passie GKS-u Bełchatów na wyjazdach. Cztery przegrane z rzędu w delegacjach, i to z nienajlepszymi zespołami nie świadczą dobrze o ich formie. Która z drużyn będzie więc potrafiła przełamać tę swoją kiepską passę? Będziemy mieli okazję się o tym przekonać już niedługo. Spotkanie w Szczecinie będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,25______remis: 3,05_____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,35

Już wieczorem zapraszamy na pojedynek: Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław. Według ekspertów Totolotka- jest to mecz bez faworyta. Górniczy z Łęcznej przestali już być panami własnego boiska, o czym świadczy porażka z przeciętnym przecież Górnikiem Zabrze, a skoro tak, to Wrocławianie mają naprawdę sporą szansę, by rozstrzygnąć ten pojedynek na własną korzyść. Za Śląskiem przemawia też na pewno lepsza organizacja gry i lepsza jakość piłkarska, jaką prezentuje ten zespół przez cały piłkarski sezon. Nie ma już co prawda Sebastiana Mili, ale są bracia Paixao, Pilch, czy kilku innych, którzy udowadniają, że bez swojego niedawnego lidera również można prezentować się całkiem przyzwoicie. Pojedynek Górnika ze Śląskiem będzie transmitowany w Canal+ Sport, jego początek zaplanowano na godzinę 20:30

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,75______remis: 3,00______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,70

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie wyniki można już obstawiać w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *