Piątkowe eliminacje do mistrzostw Europy w zakładach bukmacherskich!

W piątek, w sobotę i w niedzielę czekają nas kolejne spotkania eliminacyjne do francuskich Mistrzostw Europy. Zajmiemy się najpierw piątkowymi meczami. Oto więc, co naszym zdaniem wydarzy się najciekawszego!

Wszystkie piątkowe spotkania rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym proponowanym przez nas meczem jest pojedynek Hiszpanii z Ukrainą. Mecz Hiszpanii z Ukrainą będzie można zobaczyć w Polsacie Sport. Tu nie ma zbyt wiele do gadania. Zdecydowanym faworytem bukmacherów do wygranej jest La Roja, i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie w tym meczu sporą niespodzianką, a zwycięstwo Ukrainy wręcz sensacją. Sensacją, której mimo wszystko chyba jednak nie ma prawo być. A może jednak? Jak sądzą nasi typerzy, i jaki wynik tu obstawiają?

zwycięstwo Hiszpanii: 1,30____________remis: 5,00____________zwycięstwo Ukrainy: 9,75

Pojedynkiem dnia wydaje się mecz Czarnogóry z Rosją. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsat Sport News. Czarnogóra ma mocną, ale też bardzo nierówną i chimeryczną reprezentację. Fakt ten powoduje, że za każdym razem na końcu eliminacji do ważnej imprezy brakuje im… impetu, zaangażowania, doświadczenia? Co by to nie było- w konsekwencji przekłada się na brak kilku punkcików do upragnionego awansu. Czy teraz będzie podobnie? Faworytem tego spotkania jest Rosja. Sborna ma naprawdę silną kadrę, i aż dziw, że w dotychczasowych spotkaniach zdobyła tylko pięć punktów. Dokładnie tyle samo co Czarnogóra. Kto więc wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

zwycięstwo Czarnogóry: 3,80____________remis: 3,05____________zwycięstwo Rosji: 2,05

I może jeszcze pojedynek Macedonii z Białorusią. Dlaczego akurat on? Obie reprezentacje zajmują niskie miejsca w swej grupie, ale ewentualne zwycięstwo może stanowić dla nich doskonałą trampolinę do zaatakowania pozycji premiowanych awansem. Kto według bukmacherów ma większe szansę na wygraną? Otóż reprezentacja gości, ale w tym meczu tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Zadecyduje dyspozycja dnia, i to który z selekcjonerów będzie potrafił lepiej zmotywować swych podopiecznych do odniesienia zwycięstwa.

zwycięstwo Macedonii: 2,95___________remis: 3,00___________zwycięstwo Białorusi: 2,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań eliminacji Mistrzostw Europy. Nasza atrakcyjna oferta na te rozgrywki jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *