Niedziela w T-Mobile Ekstraklasie

W polskiej lidze będziemy dziś mogli obstawiać dwa mecze. Będziemy się emocjonować pojedynkiem Jagielloni z Koroną, a także Legii z Podbeskidziem. Co do powiedzenia na ich temat mają nasi eksperci, i jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w nich zostały przygotowane dla Was?

Jagiellonia Białystok bardzo dobrze zaczęła rundę wiosenną Ekstraklasy. Pokonała lidera i wicelidera tabeli. Niejako w nagrodę przyjdzie się jej teraz zmierzyć z nie najsilniejszą ekipą Korony Kielce. Jaga ma niezbyt dobrą passę w spotkaniach z Koroną. Cztery ostatnie pojedynki w Białymstoku zakończyły remisami, a ogólnie od dwóch lat nie potrafią już pokonać tej drużyny, ale wydaje się, że lepszej okazji na przełamanie tych niezbyt chwalebnych serii już nie będzie. Dodatkowym czynnikiem motywującym dla Żubrów jest to, że w przypadku zwycięstwa, przynajmniej na chwilę zostaną liderem Ekstraklasy. Spotkanie Jagielloni Białystok z Koroną Kielce będzie transmitowane w Canal+ Sport. Jego początek zaplanowano na godzinę 15:30.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 1,85_____remis: 3,20_____zwycięstwo Korony Kielce: 4,60

Marzenia Jagielloni dotyczące przodownictwa w Ekstraklasie może pokrzyżować Legia Warszawa. Wystarczy, że stołeczny zespół pokona dziś Podbeskidzie. Nie będzie to wszakże łatwe zadanie. Legia będzie trochę przygaszona po odpadnięciu z Ligi Europejskiej. A drużyna z Bielska naprawdę dobrze weszła w  rundę wiosenną Ekstraklasy. Górale wygrali dwa mecze i w tabeli T-Mobile Ekstraklasy zajmują już siódmą lokatę. To niesamowite, ale goście mogą się pochwalić dwa zwycięstwami z rzędu z Legią. Może więc nie tacy Legioniści straszni jakich malują? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym od godziny 18:00, kiedy to rozpocznie się to spotkanie. Mecz: Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała, będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,52_remis: 4,00_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Białej: 6,50

Typujemy wspólnie mecze polskiej Ekstraklasy. Sprawdź ofertę Totolotka S.A. na wszystkie niedziele spotkania już teraz! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *