NBA w zakładach bukmacherskich

Dzisiejszej nocy czekają nas kolejne spotkania w NBA. Zostanie ich rozegrane całe mnóstwo, dlatego niemożliwym jest, byśmy w miarę dostępny sposób zaprezentowali Wam je wszystkie. Postanowiliśmy więc skupić się tylko na meczach rozgrywanych o północy. Kto więc z kim zagra o tej porze, a także jak prezentują się kursy jakie eksperci Totolotka przygotowali na każdy z  nich?

O północy czeka nas więc pięć spotkań NBA. Poniżej prezentujemy je wszystkie wraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia w tych meczach. O północy zmierzą się więc ze sobą:

Charlotte Hornets – Brooklyn Nets

zwycięstwo Charlotte Hornets: 1,65_____remis: 12,00_____zwycięstwo Brooklyn Nets: 2,30

Washington Wizards – Indiana Pacers

zwycięstwo Washington Wizards: 1,65___remis: 13,25___zwycięstwo Indiany Pacers:  2,30

New York Knicks – Los Angeles Clippers

zwycięstwo New York Knicks: 8,90___remis: 18,00___zwycięstwo Los Angeles Clippers: 1,06

Orlando Magic – Atlanta Hawks

zwycięstwo Orlando Magic: 3,60______remis: 14,75______zwycięstwo Atlanty Hawks: 1,30

Toronto Raptors – Chicago Bulls

zwycięstwo Toronto Raptors:  2,05______remis: 13,00______zwycięstwo Chicago Bulls: 1,85

Najciekawiej zapowiada się pojedynek Raptors z Bullsami. Zdaniem bukmacherów obie ekipy mają mniej więcej podobne szanse na zwycięstwo. Interesująco powinno być też w pojedynku Washington Wizards z Indianą Pacers, oraz w starciu Charlotte Hornets z Brooklyn Nets. Oba ostatnie zespoły walczą ostro o fazę Play Off, więc jednen jak i drugi zespół dołoży wszelkich starań by rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. A więc emocje, także te bukmacherskie- gwarantowane!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rozstrzygnięć wyników spotkań NBA. Wszystkie spotkania są już dostępne do typowania w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *