Mecz: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław, w zakładach bukmacherskich!

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław zapowiada się niezwykle ciekawie. Co na jego temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

W pierwszym meczu rozgrywanym przez te drużyny, Legionistom udało się zremisować jeden do jednego, co przed rewanżem stawia ich w znacznie lepszej sytuacji. Do awansu wystarczy im już bezbramkowy remis. Jednak to bardzo niebezpiecznie grać na 0:0. Poza tym Legia nie uczestniczy już w Lidze Europy, więc swoje wszystkie siły można już skupić tylko na walce w Ekstraklasie, i w pucharze Polski właśnie. Pokonanie Śląska nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem. Ekipa gości w nowym roku prezentuje raczej słabą formę. Śląsk na trzy mecze w lidze na wiosnę, nie wygrał ani jednego, prezentując przy tym przeciętną grę. Z taką formą o mistrzostwie Polski, czy nawet o walce o europejskie puchary będzie można raczej zapomnieć. Wojskowi też nie są w najwyżej dyspozycji. Przegrali zwłaszcza rywalizację pucharową z Ajaxem. Na drugą wpadkę w pucharach nie mogą już sobie pozwolić. Obie drużyny mają pewną cechę wspólną- w ich szeregach nie występują już niedawni liderzy drużyn, a więc odpowiednio Moroslav Radović i Sebastian Mila. Wydaje się, że mimo wszystko lepiej wyszła na tym Legia. Radovicia z całą pewnością jest tu kim zastąpić. Tego samego nie można powiedzieć o Mili. Mecze Śląska na wiosnę zadają się tylko potwierdzać tę teorię. W każdym razie faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Legia, i na pewno zechce to dziś wszystkim udowodnić.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,82______remis: 3,30______zwycięstwo Śląska Wrocław: 4,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław. Naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na to spotkanie można już znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *