Liga Europy, spotkania o 21:05!

Zapraszamy Was do typowania kolejnych czterech spotkań w Lidze Europy. Prezentują się one następująco!

I tak w pierwszym meczu Napoli zmierzy się z Dinamo Moskwa. Faworytem spotkania są oczywiście gospodarze, ale Dinamo posiada w swych szeregach co najmniej kilku naprawdę dobrych zawodników. O ile Napoli nie miało większych problemów z tureckim Trabzonem, o tyle przy okazji dwumeczu z klubem w Moskwy te powinny się już pojawić. Goście na pewno nie zrezygnują z uzyskania w miarę korzystnego rezultatu (a przynajmniej takiego, który da im jeszcze nadzieje w rewanżu) już w pierwszym meczu. Nie wykluczamy niespodzianki, jaką z pewnością byłby korzystny wynik, uzyskany w tym meczu przez ekipę z Rosji.

zwycięstwo Napoli: 1,70_________remis: 3,60_________zwycięstwo Dinamo Moskwa: 4,85

Najciekawszym wieczornym spotkaniem wydaje się pojedynek Villarealu z Sevillą. Obie ekipy prezentują się naprawdę dobrze w Primiera Division, czas więc to przenieść na Ligę Europejską. Nie powinno to być takie trudne, więc grad bramek, nie będzie tu niespodzianką, a czymś jak najbardziej spodziewanym i oczekiwanym przez wszystkich kibiców, obserwatorów,  a w szczególności typerów bukmacherskich. Faworytem do wygranej jest zespół gospodarzy, ale kwestia zwycięstwa tak naprawdę pozostaję sprawą zupełnie otwartą. Na spotkanie Villarealu z Sevillą zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Villarealu: 2,10____________remis: 3,30____________zwycięstwo Sevilli: 3,55

Natomiast N-Sport+ czeka nas transmisja rywalizacji Fiorentiny z Romą, a więc kolejne po meczu Villarealu z Sevillą spotkanie drużyn z tej samej ligi. Gra Romy w Serie A nie przekonuje, ale wiadomo, że w pucharach gra się zupełnie inaczej niż w lidze. Chociaż z drugiej strony- czy te drużyny są w stanie jeszcze czymś siebie zaskoczyć. Na pewno uważną grą w defensywie, i wyczekiwaniem na błąd rywala. Ale nie wiadomo czy takowy się wydarzy? Mecz choć z pozoru atrakcyjny, może wcale taki nie być. Mamy wręcz przypuszczenia, że może być to najnudniejsze widowisko z wszystkich ośmiu starć w Lidze Europy, których będziemy dziś świadkami. Czy to znaczy, że nie warto go typować? Wręcz przeciwnie! Było by to wręcz grzechem!

zwycięstwo Fiorentiny: 2,40___________remis: 3,10___________zwycięstwo AS Romy: 3,00

W ostatnim czwartkowym meczu Ligi Europy Everton zmierzy się z Dynamem Kijów. Anglicy w obecnych rozgrywkach Ligi Europy prezentują się naprawdę dobrze. W takiej formie Everton jest jednym z głównych faworytów do zagrania na stadionie Narodowym i wzniesienia do góry pucharu za triumf w tegorocznych rozgrywkach. I wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że ekipa Dymana Kijów myśli zapewne zupełnie inaczej. Kijowianie nie złożą broni i na pewno będą chcieli uzyskać korzystny rezultat w tym meczu? Gości stać co najmniej na strzelenie jednej bramki, a wtedy naprawdę wszystko może się tu zdarzyć!

zwycięstwo Evertonu: 2,30_________remis: 3,10_________zwycięstwo Dynama Kijów: 3,15

Typujemy Ligę Europejską razem z Totolotkiem S.A. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na wszystkie czwartkowe spotkania czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *