Grany piątek w ligach europejskich

W piątek na arenie piłkarskiej w najsilniejszych ligach starego Kontynentu czekają nas trzy mecze. Dowiemy się między innymi, co z formą Marsylii, oraz czy Stuttgart ma jeszcze jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w Bundeslidze.

Na początek mamy dla was do typowania spotkanie Levante Walencia z Eibarem. Rozpocznie się on o godzinie 20:45. Faworytem do wygranej jest oczywiście ekipa gospodarzy, jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że Eibar jest wyżej w tabeli Primiera Division, ale jednocześnie ma na koncie sześć porażek z rzędu. Dzięki czemu niedawni kandydaci do gry w pucharach obsunęli się mocno w ligowej stawce. Jednak teraz z całą pewnością nie zrezygnują z uzyskania satysfakcjonującego wyniku, a więc na pewno możemy się tu spodziewać interesującego meczu.

zwycięstwo Levante: 2,10_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo Eibar: 3,65

Jeśli Marsylia zaraz się nie obudzi, może się znaleźć nawet i poza pucharami. Drużyna zajmuje co prawda ciągle wysokie miejsce w Ligue 1, ale seria jej ostatnich spotkań jest naprawdę kiepska, a o ich meczach wyjazdowych lepiej nie wspominać… Może jednak Marcelo Bielsa będzie potrafił zmotywować swych piłkarzy na tyle, by w końcu obudzić w nich na nowo wolę zwycięstwa. Nie będzie to proste zadanie, ale kiedyś ta zła passa musi się skończyć. Może właśnie dziś? Na mecz: Tuluza – Olympique Marsylia, zapraszamy o godzinie 20:30. Transmisja w N-Sport+.

zwycięstwo Toulouse: 2,95_______remis: 3,15_______zwycięstwo Olympique Marsylii: 2,40

Stuttgart i Herta zajmują dolne rejony Bundesligi. Gospodarze są na samym jej dnie, i jeśli chcą się uratować przed spadkiem, muszą koniecznie zacząć wygrywać mecze. To już dla nich niemalże ostatni dzwonek. Będzie to o tyle trudne, że u siebie pe rentują się naprawdę fatalnie, bo inaczej nie można powiedzieć o drużynie, która dotychczas na własnym boisku wygrała zaledwie jeden mecz. O grze Berlińczyków na wyjazdach również nie można powiedzieć niczego dobrego. To również najgorszy zespół na obcych boiskach w tym sezonie Bundesligi. Dlatego dla jednej z ekip może to być mecz na przełamanie. Która z nich będzie potrafiła lepiej wykorzystać tę szansę? Pojedynek Stuttgartu z Hertą Berlin będzie transmitowany w Eurosporcie 2. Jego początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Stuttgartu: 1,95_________remis: 3,25_________zwycięstwo Herty Berlin: 3,80

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania piątkowych spotkań piłkarskich. Nasza bogata oferta bukmacherska na ten dzień jest już dostępna tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *