Typujemy wtorkowe mecze Champions League!

Liga Mistrzów w pełni! Dzisiaj czekają nas dwa naprawdę hitowo zapowiadające się pojedynki. Jakie zdanie mają o nich eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali dla nas na poszczególne rozstrzygnięcia w tych spotkaniach?

To spotkanie to wielki szlagier całych tegorocznych rozgrywek. Mogło być ono finałem Champions League. Wydaje się, że City mają naprawdę niepowtarzalną szansę wyeliminowania, a przynajmniej wyrządzenia poważnych szkód wielkiej Barcelonie. W środowisku piłkarskim mówi się, że Barca jest po prostu słaba. To oczywiście grubo przesadzona opinia, ale nie można się oprzeć wrażeniu, że klub pod przewodnictwem Luisa Enriqe idzie jakby trochę w złą stronę. W lidze przytrafiają się tak nieoczekiwane porażki jak z Malagą, czy Realem Sociedad. W Chamions League też bez rewelacji. Manchester na tle swojego rywala wypada co najmniej dobrze. Drużyna była z lekkim kryzysie ale już z niego wyszła, co zdają się potwierdzać wyniki, które teraz osiąga. Wydaje się, że City nie będą mieli już lepszej szansy na pokonanie wielkiej Barcelony. Jeśli nie teraz to kiedy? Mecz ten będzie transmitowany w Canal+ Sport. Początek oczywiście o godzinie 20:45.

zwycięstwo Manchesteru City: 3,25______remis: 3,35______zwycięstwo FC Barcelony: 2,15

Drugi dzisiejszy mecz również zapowiada się niezwykle ciekawie. Stara Dama jest w pełni swojej formy. Dortmundczycy też ją odzyskali, jeśli chodzi o grę w Bundeslidze. Borussia idzie ostro do góry w lidze, teraz więc czas na zademonstrowanie tej formy zwyżki w Champions League. Obie drużyny prezentują bardzo efektywny ofensywny styl gry, więc na pewno będzie się działo! Wymiana ciosów, bramki z obu stron, i naprawdę dobre widowisko dla postronnego widza? Zupełnie niewykluczone! Na pojedynek Juventusu Turyn z Borussią Dortmund zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Juventusu Turyn: 2,05____remis: 3,15____zwycięstwo Borussi Dortmund: 3,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań dzisiejszych meczów Champions League. Nasza atrakcyjna oferta na te rozgrywki znajduje się już tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *