Typujemy spotkanie: Piast Gliwice – GKS Bełchatów!

Dwudziestą pierwszą serię gier w polskiej T-Mobile Ekstraklasie zakończy pojedynek Piasta Gliwice z GKS-em Bełchatów. Czego możemy się w nim spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Beniaminek z Bełchatowa już dawno przestał czarować wszystkich swą grą. Obecnie GKS notuje bardzo słabą serię spotkań, i aż cud, że nie stracił jeszcze doszczętnie szans na grę w grupie mistrzowskiej. Balansuje tak na krawędzi. To samo można powiedzieć o miejscu w lidze Piasta Gliwice, z tym, że postawa tego zespołu wygląda zdecydowanie lepiej. Piastnuki ciułają mozolnie punkty. Czy w końcowym rozrachunku pozwoli im to znaleźć się w najlepszej ósemce Ekstraklasy? Ciężko wyrokować, nie mniej Piast jest faworytem ekspertów bukmacherskich w pojedynku z Bełchatowem, i przy odrobinie zaangażowania nie powinien zawieźć tych oczekiwań. W zespole udało się zatrzymać ich lidera- Kamila Wilczka. I to jest kolejna różnica przemawiająca na korzyść zespołu gospodarzy, gdyż GKS stracił Arkadiusza Malarza, a bez tego zawodnika jego gra w defensywie bardzo kuleje, co udowodniło spotkanie w poprzedniej kolejce w Podbeskidziem Bielsko Biała. Nie spodziewamy się w tym meczu fajerwerków ani też gradu bramek. Z całą pewnością nie będzie on najlepszą reklamą polskiej Ekstraklasy, ale na pewno warto go typować razem z nami!

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,40_______remis: 3,10_______zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,95

Mecz Piasta Gliwice z GKS-em Bełchatów rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w N-Sport+ oraz w Canal+ Family. Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania tego pojedynku. Nasza kompletna oferta bukmacherska  na to starcie jest już dostępna w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *