Typujemy spotkanie: Górnik Zabrze – Korona Kielce!

Mecz Górnika Zabrze z Koroną Kielce kończy zmagania w dwudziestej kolejce polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Czego możemy się spodziewać w tym spotkaniu pod kątem bukmacherskim?

Spotkanie to odbędzie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+. Faworytem meczu są oczywiście Górnicy, ale nie od dziś wiadomo, że w zespole dzieje się naprawdę źle, jeśli chodzi o aspekt finansowy, czyli de facto najważniejszy w całym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa jakim jest klub piłkarski. Sprzedano do prawda Mateusza Zacharę, jednak pieniądze z jego transferu dadzą tylko chwilowy oddech spokoju. Kluczowe pytanie brzmi- czy piłkarze Górnika będą potrafili wymazać z głowy sprawy organizacyjne, i skupić się tylko na samej grze w piłkę? Jeśli tak, to możemy być spokojni o ich dobry wynik w dzisiejszym meczu z Koroną. Koroną, która jednak też nie odpuści. Drużyna trenera Tarasiewicza z pewnością nie wybierze się na Śląsk tylko i wyłącznie w celach wycieczkowych. W Kielcach liczą na jakieś punkty, które pozwolą odskoczyć od strefy spadkowej. Nie powinno to być teoretycznie trudne zadanie- wszakże Górnik nie potrafi wygrać u siebie już od pięciu spotkań. Ponadto nie zagra jeden z ich liderów, a więc- Robert Jeż. Ale i bez niego gospodarze są naprawdę groźną ekipą, co z całą pewnością postarają się dzisiaj potwierdzić!

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,20_______remis: 3,20_______zwycięstwo Korony Kielce: 3,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu: Górnik Zabrze – Korona Kielce. Nasza pełna oferta kursowa na ten mecz jest już dostępna w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *