Typujemy spotkanie: Ajax Amsterdam – Legia Warszawa!

Starcie Legii z Ajaxem będzie trzecim meczem mistrzów Polski o punkty w tym roku, ale zdecydowanie najważniejszym. Jak przedstawia się ono w aspekcie bukmacherskim?

W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że klub z Amsterdamu jest w kryzysie. Słaba postawa w holenderskiej Eredivisie, w opinii wielu mają być szansą dla Legionistów w tym meczu. Zapominamy jednak o jednym- Ajax to drużyna o wiele bardziej doświadczona niż Wojskowi. Obyta z Ligą Mistrzów i z grą na najwyższym poziomie. Klub z Polski już od kilkunastu lat nie miał okazji mierzyć się z europejskimi potentatami. Dla Ajaxu natomiast to chleb poprzedni. Rywalizacja z takimi drużynami jak Barcelona, PSG, czy Manchester City, z całym szacunkiem dla Legii- nijak się ma do spotkań z Metalistem Chaków, Trabzonsporem czy nawet Celtikiem.

Według słów trenera Legii Warwszawa- Heninga Berga- Legia chce się wzorować na Ajaxie, ale Holendrzy w tej chwili to w dalszym ciągu o wiele lepsze przedsiębiorstwo- także piłkarskie. Pod pewnymi względami na pewno jedno z najlepszych na świecie. Jednak jeśli równać, to właśnie do najlepszych.

Czy to znaczy, że Legia nie ma szans w starciu z Ajaxem? Absolutnie nie! Legioniści nie są faworytem, ale jeśli cała drużyna zagra odpowiednio skoncentrowana i na maksimum swych umiejętności- Legia jest w stanie przywieźć dobry wynik z Amsterdamu. Trzeba zrobić wszystko, by uzyskać wynik, który pozwoli nam zachować szanse na awans w spotkaniu rewanżowym w Warszawie.

zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 2,00_____remis: 3,80_____zwycięstwo Legii Warszawa: 4,00

Mecz Ajaxu z Legią rozpocznie się o godzinie 21:05. Będzie on transmitowany w TTV oraz Canal+ Sport. Można go typować w Totolotku już teraz. Kompletna oferta na to spotkanie dostępna jest tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *